Resident Evil Remake Serisindeki Yeni Oyun Hangisi Olmalı?


Evet, Capcom oyunculara tam olarak bunu soruyor. Yakın bir vakit evvel yayınlanan bir anket ile Resident Evil 2, Resident Evil 3 ve Resident Evil 4 sonrasında, Resident Evil Remake serisinde hangi oyunu görmemizin istendiği soruluyor. Ankete haberimizin içeriğinden ulaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir: Resident Evil Oyunlarından RTX Takviyesi Çekildi (Güncel)


Bildiğiniz üzere Japon oyun devi, seri için külliyen yeni oyunlar çıkartır iken, tıpkı vakitte eski oyunlardan sevilenleri çağdaş vakte uyarladığı tekrar imaller ile de karşımıza çıkıyor. Her ne kadar üçüncü oyun ortalarında en sönük olan olsa da, genel olarak başarılı bir performans çizildiğini çok rahatlıkla söyleyebiliriz. Özellikle Resident Evil 4 ile beklenen kalitenin üzerine oldukça çıkılmıştı.

Capcom, Resident Evil Remake Serisindeki Yeni Oyun İçin Fikir Danışıyor

Şimdi de doğal olarak hangi klasik Resident Evil oyunu tekrar yapılacak diye merak etmiyor değiliz. Geçtiğimiz aylarda Resident Evil CODE: Veronica X lafı geçmiş olsa da, şimdi ortada resmi bir açıklama yok. Yakın bir vakit evvel yayınlanan anket ile oyuncuların fikirlerine danışılmış.

Bahsi geçen ankette daha çok serinin toplumsal medya kanalları ve bu kanallar ile etkileşim durumu, Resident Evil Portal, RE.NET, ticari eserler ve dahası sorulmuş iken, haberimize mevzu olan soru ise en sonda karşımıza çıkıyor. Rastgele bir seçenek olmadığı için, dilediğiniz üzere yorum yapabilmeniz mümkün oluyor.

Görünüşe nazaran Capcom bu anketten çıkacak olan sonuçlara bakacak ve oyuncuların tercihleri tarafında bir karar alarak, sıradaki tekrar imal Resident Evil oyunu için harekete geçecek. Bizler de bunu yapılacak olan duyuru ile kesin olarak öğrenmiş olacağız. Elbette öncesinde çeşitli sızıntılar ile karşılaşmazsak, ki bu yüksek oranda mümkün.

Resident Evil Remake Serisindeki Yeni Oyun Hangisi Olmalı?

Bir yorum yazın

Yorumlar