Dying Light 2 Daha Ürkütücü Olacak


Dying Light 2 için sıradaki güncellemenin hazırlıkları devam ediyor. Ne vakit yayınlanacağına dair bir ayrıntı verilmemiş olsa da, beklediğimize değecek bir içerik ile karşımıza çıkacağına kuşku yok. Tymon Smektala, Dying Light 2 daha ürkütücü olacak demiş.


İlginizi Çekebilir: Techland Dying Light 3 İçin Yoklama Çekiyor


2015 yılında çıkan Dying Light’ın yedi yıl sonrasında çıkan Dying Light 2, birinci birkaç ay performans ve teknik meseleleri ile pek hoşnut edememiş olsa da kısa müddet de yoluna girmişti. Şimdilerde Techland, devam oyunu için taahhüt ettiği beş yıllık içerik dayanağını tam gaz sürdürüyor.

Son olarak güncellemesi ile çatışma ve fizik tesirleri için büyük çaplı iyileştirmeler, yeni silah üretim sistemi ve dahası ile oyunu geliştiren Gut Feeling sonrasında, sıradaki güncelleme için kollar çoktan sıvanmıştı.

Dying Light 2 Daha Ürkütücü Hale Gelecekmiş

TheGamer tarafından yapılan röportaj sırasında konuşan direktör Tymon Smektala, yaz mevsiminin başlarında yeni güncelleme ile ilgili birtakım bilgiler verdi. Özellikle hava karardığında oyunun çok daha ürkütücü hale gelecek ve yeni tansiyonlu tecrübe ile dehşetin Dying Light serisinin DNA’sının ileriye dönük olarak büyük bir modülü olmaya devam etmesi sağlanacakmış.

Smektala, yeni oynanış mekanikleri ve görsel incelikler üzerinden gideceklerini ve sesleri daha faal bir biçimde kullanacaklarının da işaretini verdi. Görünüşe nazaran gece vakti kaçacak delik arayacak, lakin bulamayacağız. Bakalım Techland neler planlıyor? Neyse ki öğrenmek için önümüzde fazla bir vakit yok. Merak edilen ayrıntıları Summer Game Fest sırasında öğreneceğimize kuşku yok.

Dying Light 2 Daha Ürkütücü Olacak

Bir yorum yazın

Yorumlar