Diablo 4 İçin Yeni Açık Beta Duyuruldu


Diablo 4 için yeni açık beta testi geliyor. Bir evvelki açık betada oyunun tadına doyamayan yahut kaçırmış olan kullanıcılar için, 6 Haziran 2023 öncesi bir talih daha sunulacak. Bu kez biraz kısa sürecek olsa da, birinci günden bir aksaklık yaşanmaması için özel bir süreç bizi bekliyor. 

Diablo serisi hiç elbet ki biz oyuncuların gönlünde farklı bir yere sahip. Birinci oyunu 1996 yılında çıkan serinin son oyunu ise 2022 yılında çıkan fiyatsız Diablo Immortal olmuştu. Artık ise sırada Diablo 4 var. 

Diablo 4 İçin Yeni Açık Beta Düzenlenecek

Zaman içerisinde pek çok defa alfa ve beta testi yapılan oyun için sırada yeni bir açık beta var ve rastgele bir şart olmaksızın herkes katılabilecek. Blizzard Entertainment tarafından yapılan duyuru ile 12 – 14 Mayıs 2023 tarihleri ortasında yapılacak. 

Bildiğiniz üzere sizlerle paylaştığımız evvelki bir haberimizde de aktardığımız üzere, son açık beta sonrasında yapılan geri dönüşler ışığında bir dizi güncelleme yapılmıştı. Server Slam ismi verilen bir sonrakinde ise hem bu güncellemelerin tesirini göreceğiz, hem de birinci gün bir aksaklığın yaşanmaması için sunucular bir gerilim testinden geçirilecek. 

Blizzard Entertainment, iştirakte bulunan oyunculara çeşitli mükafatların de verileceğini söylüyor. Mesela karakteriniz ile Kyovashad bölgesine ulaştığınızda ‘Initial Casualty’ ve yirminci düzeye ulaştığınızda ‘Early Voyager’ unvanını ve ek olarak Beta Wolf Pack kozmetik eşyasını kazanacaksınız.  

Bunlara ek olarak, 13 Mayıs 2023 Cumartesi günü TSİ 19:00 sıralarında doğacak ve her üç saatte bir karşımıza çıkacak olan Ashava’yı yirminci düzeye ulaştırdığınız karakteriniz ile bertaraf etmeniz durumunda ise ‘Cry of Ashava Mount’ kupası sizin olacak.  

Eğer teste Battle.net üzerinden iştirakte bulunacaksanız, uygulama üzerinden Diablo 4 sayfasına gitmeniz ve oyun sürümüyle ilgili menüden Server Slam’i seçmeniz gerekecek.

 

Diablo 4 İçin Yeni Açık Beta Duyuruldu

Bir yorum yazın

Yorumlar