Oxenfree 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu


Netflix ve Night School Studio tarafından yapılan duyuru ile Oxenfree 2 çıkış tarihi netlik kazandı. Steam mağazasında istek listenize alabiliyor iken, PlayStation ve eShop mağazalarında da ön-sipariş ile satın alabiliyorsunuz.

Oxenfree 2 Çıkış Tarihi Ne Vakit?

Night School Studio tarafından hem geliştirilmiş hem de yayınlanmış olan kaygı tipindeki grafik macera oyunu Oxenfree için devam niteliği taşıyan Oxenfree 2: Lost Signals, 2021 yılında duyurulmuştu. Bu sefer yayıncı pozisyonunda Night School Studio stüdyosunun sahibi olan Netflix şirketinin bulunacağı oyun, 12 Temmuz 2023 tarihinde PC (Steam), Switch, PlayStation 4 ve PlayStation 5 ve Netflix platformu üzerinden de yayınlanacak.

Hikaye olarak Oxenfree 2: Lost Signals, birinci oyunun beş yıl sonrasındaki bir vakitte geçecek. Riley olarak, gizemli radyo sinyallerini araştırmak için Camena kasabasına dönüyor ve pek de ummadığımız bir görüntü ile karşı karşıya kalıyoruz. Maksadımız ise, yeni bir geçit açmak isteyen Parentage isimli kümesi durdurmak olacak. Hatırlayacağınız üzere birinci oyunda bir küme genç, farklında olmadan bir geçit açmış ve gerçeklik ile vakit çizgisi ortasında çatlak oluşturmuştu.

Senaryo boyunca diyalog seçimlerimiz ile karakterimizin başka karakterler ile alakasını ve kıssanın akışını şekillendireceğimiz devam oyununda, telsizimiz ile her an her yerde bağlantı kurarak ek bilgiler edinebilecek ve kasaba halkının durumunu denetim edebileceğiz. Elbette bu da bizim tercihimize bağlı olarak gelişecek.

Steam üzerinde Türkçe altyazı ve arayüz dayanağına sahip olan Oxenfree 2: Lost Signals, PlayStation ve eShop üzerinde ön-siparişe açılmış durumda. PlayStation Plus aboneliğiniz varsa % 25 indirim ile 179.25 TL ve Switch eş kıymet oranda bir indirimle alabiliyorsunuz. Avrupa mağazasında 13.49 euro iken, Amerika mağazasında ise 14.99 dolar (75 Gold Points biriktirmiş olmanız lazım) karşılığında alabiliyorsunuz.

Oxenfree 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Bir yorum yazın

Yorumlar