Epic Ödülleri Programı Başladı


Epic Games, dijital PC oyunları sattığı mağazasında Epic Ödülleri programını başlattı. Dün prestijiyle faaliyete geçmiş olan program ile uygun satın alımlarınızda, muhakkak oranda ödül kazanabileceğiz. Pekala bu program nasıl işliyor? Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Ücretsiz Epic Games Store Oyunu (18 Mayıs)


2018 yılının sonlarına gerçek faaliyete geçmiş olan Epic Games Store, direkt rakibi olan Steam mağazasının içerik manasında hayli gerisinde olsa da, vakit içerisinde oldukça gelişim göstermiş ve birinci günkü pozisyonuna nazaran pek çok yeni özellik kazanmıştı. Epic Mükafatları de bunlardan bir tanesi olacak.

Epic Mükafatları Programı Nasıl İşliyor?

Bugün prestijiyle faaliyete geçmiş olan program ile uygun olan her çeşitten satın alımınızda harcadığınız ölçünün % 5 oranını mükafatı olarak geri alabileceksiniz. Bu satın alımlar oyunları, uygulamaları, indirilebilir içerikleri ve V-Papel dahil sanal kredileri ve hatta belli abonelikleri içeriyor. Programa dahil olabilmek için de Epic Games Store Son Kullanıcı Lisans Mukavelesini kabul etmeniz (Hesap Ayarları > Abonelikler) gerekecek.

Epic Games tarafından söylenene nazaran kazandığınız % 5 oranındaki ödül, satın alımın tamamlanmasından on dört gün sonrasında bakiyenize işlenecek ve kullanmak için de bakiyenize eklendiği günden itibaren yirmi beş aylık bir sürenizin olacakmış. Yani sonraya saklayabilmek üzere bir seçeneğiniz var, fakat gününü geçirtmemeye dikkat etmenizde de yarar var.

Son olarak, kazandığınız mükafatları indirimler ve kuponlar ile birleştirebiliyor ve o halde kullanabiliyorsunuz.

Epic Ödülleri Programı Başladı

Bir yorum yazın

Yorumlar