Diablo 4 Hardcore Yarışı Tüm Hızıyla Devam Ediyor


Diablo 4 Hardcore (Aşırı Zor) yarışı üç büyük yayıncı arasında hız kesmeden devam ediyor. İlk bin oyuncu Lilith heykeline ismini kazıyacak olsa da, birinci sırayı kapmak elbette en değerli olanı. Şimdiye kadar zirveye doğru heyecan dolu bir yolculuktu.


İlginizi Çekebilir: Diablo 4 Türkiye Fiyatları Zamlandı!


Diablo 4 çılgınlığı dünya genelinde doruk noktasına ulaşmış durumda. Standart sürümü bugün piyasaya çıkarken, Deluxe ve Ultimate sürüm sahipleri 1 Haziran 2023 Perşembe gününden beri Korunak diyarında maceradan maceraya koşuyorlar.

Erken erişim süreci başladığında, Twitch ve Youtube yayıncıları da takipçilerine oyunu sunmaya başladılar. Bu yayıncılardan biri olan Rob2628, 54.5 saatlik bir çabanın ardından birinci sıraya ulaşmayı başaran öne çıkan isimlerden biri oldu.

Barbar sınıfıyla başlayan Rob2628, Shout ve Whirlwind yeteneklerine odaklanmış. Ayrıca keşfettiği bir açığı kullanarak bir zindanı tekrar tekrar ziyaret ederek karakterinin seviyesini hızlıca artırmış. Bu sayede ihtiyacı olan deneyim puanlarından çok daha fazlasını kazanarak karakterini daha hızlı bir şekilde geliştirmiş.

Ancak, bu açık sonradan yayınlanan bir güncelleme ile kapatılmış. Rob2628, yaptığı açıklamada yüzüncü seviyeye ulaşırken sadece sekiz saat uyuduğunu ve toplamda 54 saat 29 dakikada dünya genelinde birinci Diablo 4 oyuncusu olduğunu belirtmiş. Onu Draelin, rengar666, KlapopjeKOP ve Willemh gibi oyuncular takip etmiş.

Diablo 4 Hardcore Yarışında Liderlik yarışı hala devam ediyor, ancak Rob2628 şu anda Çok Güç modunda yer almadığını belirtmiş. Bu modda ölüm kalıcı olduğu için her şeye sıfırdan başlamak gerekiyor.

Liderlik sıralamasında rekabet oldukça kızışmış durumda. cArn_, Ben_ ve wudijo gibi üç yayıncı 95. seviyeye ulaşmış durumda. Birinci bin oyuncu ile Blizzard Entertainment tarafından hazırlanan Lilith heykeline isimlerinin kazınması bu oyuncuların ödülü olacak.

Bir yorum yazın

Yorumlar