Samsung Galaxy S23 FE Hakkında Sevindiren İddia


Samsung’un S serisindeki bütçe dostu modeli olan Fan Edition (FE), birinci ve son olarak Samsung Galaxy S21 ailesinde karşımıza çıkmıştı. Lakin S22 ailesinde FE sürümü yoktu, hasebiyle hayranlar heyecanla S23 serisi için FE bekliyordu.

Geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan söylentilere nazaran ise Samsung’un S23 ailesinin içerisinde bir FE modeli düşünmediği öne sürülüyordu. Yeni sürülen bir argümana nazaran ise şirket, S23 ailesinde FE modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Düzgünce Arap saçına döndü anlayacağınız.

İddia: Samsung Galaxy S23 FE bu yılın 4. çeyreğinde geliyor

Koreli merkezli bir haber sitesinin endüstriden elde ettiği bilgilere nazaran Samsung Galaxy S23 FE, bu yılın 4. çeyreğinde Qualcomm yerine Exynos yonga seti ile üretilecek.

Üstelik Galaxy S22’de kullanılan AMD GPU’lu Exynos 2200 yonga seti kullanılacak. Bunun handikabı ise Exynos 2200’ün neredeyse 2 yıllık bir yonga seti olması. Savın devamında Galaxy S23 FE’nin 50 MP kameraya, 128 GB/256 GB depolama seçeneklerine ve 6 GB/8 GB RAM seçeneklerine sahip olacak.

Bunun yanında 4.500 mAh bataryaya ve 25W süratli şarj özelliğiyle gelecek. Olağan bunların hepsi kestirim. Siz ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Samsung Galaxy S23 FE Hakkında Sevindiren İddia

Bir yorum yazın

Yorumlar