Diablo 4 Açık Beta Sonrasında Yapılan Güncellemeler


Geçtiğimiz Mart ayında gerçekleşen Diablo 4 açık beta, oyuncuların ağır ilgisine maruz kalmıştı. Blizzard Entertainment tarafından paylaşılan istatistikler de bunun canlı bir örneği olmuştu. Hiç kuşku yok ki serinin yeni oyunu büyük bir sabırsızlıkla bekleniyor ve büyük buluşma için de 6 Haziran 2023 tarihini bekliyoruz. Yakın bir vakit evvel yeni bir açıklamada bulunan Blizzard Entertainment, Diablo 4 açık beta sırasında kullanıcılar tarafından yapılan geri dönüşlere bağlı olarak yapılan güncellemeleri duyurdu. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Diablo 4’ten Yeni Geliştirici Görüntüsü Geldi


Diablo 4 Açık Beta, Son Sürümü Şekillendiriyor

17 Mart ve 24 Mart hafta sonlarında, Diablo IV erken erişim ve açık betasında Korunak’ın küçük bir kısmı dünya çapındaki oyunculara açıldı. Bu süreçte oynama müddeti 61,5 saati aştı, 29 milyardan fazla canavar öldürüldü ve 2,6 milyon Beta Kurt Bohçası kazanıldı. Beta hafta sonu boyunca birçok oyuncu kıymetli geri bildirimlerini paylaşmak için vakit ayırdı ve geliştirme takımı bunları oynanış bilgileriyle birlikte inceledi. Bu bilgiler ışığında oyunun haziran ayında çıkacak versiyonunda yer alacak çeşitli düzeltmeler ve güncellemeler yapıldı.

GÜNCELLEMELER

  • Mahzenler artık tamamlandığında her vakit bir sandık mükafatı sunacak. Ayrıyeten bir zindan aktifliğinin ortaya çıkma bahtı arttırıldı.
  • Bütün karakter sınıflarının çeşitli yetenekleri düzenlendi.
  • Bütün bölgeleri kapsayacak biçimde birçok zindanda geçilmiş kısımlardan geri dönme gereksinimini en aza indirmek ismine iyileştirmeler yapıldı. Zindan etkinliklerinin de ortaya çıkma talihi artık daha yüksek.
  • T’chort, Malnok ve Vhenard üzere baş düşmanlar yakın dövüş karakterlerinin yaşadığı zorluk açısından tekrar değerlendirildi. Sonuç olarak taarruz ve dövüş mekaniklerinde değişikliklere gidildi. Kasap’ın zorluk düzeyi de tekrar ele alındı. Artık Dünya Kademesi III ve IV’te daha şiddetli bir çaba sunacak.
  • Çeşitli tecrübe uygunlaştırma düzeltmesi yapıldı. Tüm sınıflar artık uygun bekleme müddetlerine sahip kitle denetimi bozma yeteneklerine erişebiliyor.
  • Sohbetin artık ekranın sol tarafında görüntülenmesi ve talih serif yazı tipinin yeni bir serif yazı tipiyle değiştirilmesi de dâhil olmak üzere kullanıcı arayüzüyle ilgili çeşitli sıkıntılar giderildi.

Daha ayrıntılı bilgilere buradan göz atabilir iken, Diablo 4 hakkındaki tüm ayrıntılar için de resmi internet sayfasına uğramayı unutmayın.

Diablo 4 Açık Beta Sonrasında Yapılan Güncellemeler

Bir yorum yazın

Yorumlar