Apex Legends’ın 17. Sezonu Başladı


Electronic Arts ve Respawn Entertainment tarafından yapılan duyuru ile Apex Legends’ın 17. sezonu başladı. Oynanabilir karakter Ballistic’in yanı sıra, yeni özellikler bizi bekliyor. Ayrıntılar haberimizde.

Her dönemde oyuncuları yepisyeni özelliklerle buluşturan, EA’in savlı FPS oyunu Apex Legends, yeni döneminde da sevenlerini oyunun başına bağlayacak birçok özellik getiriyor.

Apex Legends’ın 17. Dönemi Neler Getiriyor?

Apex Legends: Arsenal’ın başrol oyuncusu yeni Legend, Ballistic. Asıl ismi August Montgomery Brinkman olan 63 yaşındaki silah ustası, oyuna 24. karakter olarak iştirak sağlıyor.

Ballistic’in pasif yeteneği Sling isminde, iki yerine üç silah taşımanıza imkan tanıyan bir özellik. Sling ile maçlarda daha fazla ateş gücüne sahip olabiliyor ve rastgele bir eklentiyle güçlendirilemeyecek olan üçüncü silahınıza Inventory yahut Character Utility Action kısımlarından ulaşabiliyorsunuz. Ballistic, taktik yeteneği olarak da Whistler’a sahip. Rakip oyuncuların silahlarının çabuk ısınmasını ve atış yaptıklarında onlara ziyan vermesine neden olan bu yetenek ile rakiplerinizin iki defa düşünmesini sağlayacaksınız. Ve son olarak Ballistic’in en güçlü yeteneği olan Tempest, yanınızdaki arkadaşlarınıza daha süratli şarjör doldurma, daha süratli hareket etme ve sonsuz mermi üzere özellikler veriyor.

Apex Legends: Arsenal, öteki dönemlerde olduğu üzere yeniden bir Battle Pass ile birlikte geliyor. Wattson’ın System Shock kostümü, Devotion LMG silahına gelen Pulse Eater deseni üzere kozmetik eklentilerin yanında yeni emote’lar, yükleme ekranları, müzik modülleri, bayrak çerçeveleri ve daha fazlasını da içeren Battle Pass fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Electronic Arts ve Respawn Entertainment imzası taşıyan ve 9 Mayıs prestijiyle PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch ve PC’de EA Uygulaması ve Steam’de yer alan Apex Legends: Arsenal hakkında daha fazla bilgi için bu adresi inceleyebilirsiniz.

Apex Legends’ın 17. Sezonu Başladı

Bir yorum yazın

Yorumlar