XDefiant Sezonluk İçerik Yol Haritası Ortaya Çıktı


Ubisoft tarafından yayınlanan yeni fragman ile XDefiant dönemlik içerik yol haritası açıklığa kavuşturuldu. Görünen o ki Fransız yayıncı, yeni fiyatsız oyunu için oldukça sıkı bir içerik dayanağı planlıyor.


İlginizi Çekebilir: Ubisoft+ Çoklu Erişim ile Artık Türkiye’de!


Fransız yayıncı, 2021 yılında yaptığı açıklama ile her sene yalnızca büyük bütçeli oyunlar çıkartmak yerine uzun vadeli olarak yüksek kaliteli fiyatsız oyunlar üretmeye odaklanacaklarını da belirtmişti. XDefiant da bunlardan bir tanesi olacak. Esasen Tom Clancy’s XDefiant olarak duyurulmuş olsa da, sonradan Ubisoft Originals XDefiant olarak tekrar isimlendirilmişti.

Amazon Luna, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için geliştirilen ve çapraz platform takviyesinin de bulunacağı oyunun şimdilik net bir çıkış tarihi yok. Şu sıralarda da 24 Nisan 2023 Pazartesi günü TSİ 09:00 sıralarında sona erecek bir beta testinin sürdüğünü söyleyelim.

XDefiant Dönemlik İçerik Yol Haritası Detayları

Ubisoft Original XDefiant ile ilgili tanıtımlar yapan Ubisoft, dönemlik içerik planını da masaya yatırdı. Buna nazaran, birinci günden beş farklı topluluk, on dört harita, yirmi dört silah, kırk dört eklenti, üç arena ve iki çizgisel mod ile yayınlanacak olan oyunun Battle Pass içeriğinin de olacağı söyleniyor.

Yeni içerikler ise yeni dönemler ile üç ayda bir oyuncuların beğenisine sunulacakmış. Bu içerikler de yeni haritalar, yeni silahlar ve hatta yeni bir topluluktan oluşacakmış. Bunlara ek olarak, yeni Battle Pass’ler, yeni kozmetikler, yeni paketler ve yeni dönemlik etkinlikler de bizleri bekleyecekmiş.

Ubisoft Original XDefiant Hakkında

Tom Clancy’s Splinter Cell, Ghost Recon: Breakpoint ve The Division karşımı olup, bu oyunlardan çeşitli elementler ve teçhizatlar içerecek. Birinci etapta Wolves (Ghost Recon), Outcasts (The Division), Cleaners (The Division) ve Echelon (Splinter Cell) olmak üzere dört farklı küme olacak ve bu kümelerin birinde geçebileceğiniz karakterinizi, oynayış tarzınıza nazaran karakterinizi özelleştirebiliyor ve yeteneklerini ve ultralarını ve eklentileriyle birlikte birincil ve ikincil silahlarınızı ve teçhizatınız ile hazır setinizi de oluşturabiliyorsunuz. Her müsabakada tıpkı hazır seti kullanmak üzere bir zorunluluğunuz olmayacağı için, müsabakalar ortasında teçhizat ve yetenek değişimi yapabilmeniz mümkün olacak.

Altıya altı ekip tabanlı ve vakit içerisinde yayınlanacak güncellemeler ve içerikler ile canlı servis olacak Tom Clancy’s XDefiant, süratli tempolu bir oynanış sunacak. Öteki oyuncular ile şiddetli çatışmalara gireceğiniz oyun, her ne kadar Splinter Cell, Ghost Recon ve The Division karşımı olsa da, gelecekte başka Ubisoft serilerinden de topluluklar, elementler ve teçhizatlar eklenecekmiş üzere görünüyor.

Rekabete dayalı arenalarda, Domination, Arena, Team Deathmatch ve Escort üzere oyun modlarının da olacak olmasının yanı sıra, oyunun yayınlanması sonrasında yeni güncellemeler ile harita sayısının da fazlalaştırılacağının muştusu verildi. Haliyle Tom Clancy oyunlarından daha farklı yerler görebileceğiz.

XDefiant Sezonluk İçerik Yol Haritası Ortaya Çıktı

Bir yorum yazın

Yorumlar