PlayStation Showcase 2023 Zamanı Belli Oldu Gibi


Sektörün ünlü gazetecisi Jeff Grubb ve Görüntü Games Chronicles sitesinin aktardığı bilgilere nazaran, PlayStation Showcase 2023 sunumunun yapılacağı vakit aşikâr olmuş olabilir. Ayrıntılar haberimizde.

Hatırlayacağınız üzere son PlayStation Showcase, 2021 yılının Eylül ayı içerisinde gerçekleştirilmiş ve Marvel’s Wolverine ve Spider-Man 2, Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu ve Star Wars: Knights of the Old Republic Remake dahil pek çok duyuru yapılmıştı. Sıradaki için de vakit yaklaşıyor ve görünüşe nazaran, Sony Interactive Entertainment tarafından planlanan periyot belirli oldu.

PlayStation Showcase 2023 Ne Vakit Düzenlenecek?

İlk olarak Jeff Grubb tarafından yapılan bir Twitter paylaşımına nazaran sunum, Mayıs ayının son haftasında yapılacak. Yani 25 Mayıs 2023 Perşembe gününü kapsayan haftaya denk geliyor.

Bir öbür kaynak olan Görüntü Games Chronicle ise, Japon teknoloji devinin planları hakkında bilgi sahibi olan şahısların beklenen sunumun bu ayın sonunda yahut Haziran ayının başlarında olabileceğine işaret ettiklerini aktardı. Dahası ise, sitenin sahibi ve editörü olan Andy Robinson da yaptığı paylaşım ile sunumda Konami firmasından yeni içerikler göreceğimizi söyledi. Bu da büyük ihtimalle Metal Gear Solid 3 Remake duyurusu ve Silent Hill 2 çıkış tarihi olabilir.

Bu yılın Summer Game Fest aktifliğinin 8 Haziran 2023 tarihi prestijiyle başlayacağını ve Japon teknoloji devinin de bunun öncesinde bir sunum gerçekleştireceği telaffuzlarını göz önünde bulunduracak olursak, Mayıs ayının son haftasının seçilmesi de pek uygun üzere görünüyor.

PlayStation Showcase 2023 sırasında, büyük oyun duyurularının yapılması bekleniyor. Üstte da bahsettiğimiz üzere, Metal Gear Solid 3 Remake oyununun bunlardan bir tanesi olması beklenir iken Guerrilla ve Naughty Dog da çok oyunculu Horizon ve The Last of Us projelerini karşımıza çıkartabilir. Gelişmeleri takipte olacağız.

PlayStation Showcase 2023 Zamanı Belli Oldu Gibi

Bir yorum yazın

Yorumlar