Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Çıkış Tarihi Sızdırıldı


Tyler McVicker tarafından yapılan paylaşım ile Cyberpunk 2077 Phantom Liberty çıkış tarihi muhakkak olmuş olabilir. Pekala daha çok Valve sızıntıları ile ün salmış olan kullanıcı, hangi ayı işaret etti? Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: CD Projekt RED Satın Alımı Tezi Tekrar Yalanlandı


Bildiğiniz üzere CD Projekt RED çatısı altında yeni bir Cyberpunk oyunu geliştiriliyor iken, birebir vakitte şimdiki oyun için de fiyatlı bir genişleme paketi üzerinde çalışılıyor. Eylül ayı içerisinde duyurulmuş olan Phantom Liberty, ana oyunun haritasına eklenecek yeni bir bölge, yeni silahlar, kozmetik eşyalar, misyonlar, öykü içeriği ile yeni bir olay örgüsü ile gelecek. Ayrıyeten Johnny Silverhand (Keanu Reeves) de geri dönecek olup, Ash (Sasha Grey) isimli ünlü bir radyo DJ’i ve Idris Elba tarafından canlandırılacak Reed isimli bir karakter de oyuna dahil olacak.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Ne Vakit Çıkacak?

PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştirilmekte olan genişleme paketinin kesin çıkış tarihi bilinmiyor. Ne var ki daha çok Valve sızıntıları ile tanınan ve bu ününü sonradan Cyberpunk 2077 oyununa da taşıyan Tyler McVicker, Phantom Liberty’nin The Game Awards 2022 gösterisi sırasında karşımıza çıkacağını söylemiş ve nokta atış isabet ettirmişti. Artık de McVicker, bu genişleme paketinin Ağustos ayı içerisinde yayınlanacağını söyledi.

Önümüzdeki hafta bugün, Summer Game Fest 2023 aktifliği gerçekleşecek ve CD Projekt RED stüdyosundan bu istikamette bir duyuru bekleybiliriz. Pekala sizin yeni genişleme paketinden beklentileriniz neler? Fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Çıkış Tarihi Sızdırıldı
  • 1 Haziran 2023
    Oyun,

Bir yorum yazın

Yorumlar