The Crew Motorfest Oynanış Videosu Sızdırıldı


Gelenek bozulmadı ve Ubisoft Forward öncesinde, Ubisoft’un geliştirme aşamasında olan bir oyunuyla ilgili büyük bir sızıntı yaşandı. Yarım saate yakın bir oynanış videosu, The Crew Motorfest’in sızdırıldı. Eğer oyun ilginizi çekiyorsa, hızlı davranmanızda fayda var.

The Crew serisinin yeni oyunu, Ocak ayının sonlarında duyurulmuştu. The Crew Motorfest adı verilen bu yeni oyunun çıkış tarihi henüz belirsiz ancak PC (Epic Games Store ve Ubisoft Store), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series platformları için geliştiriliyor. Ubisoft Forward etkinliği sırasında resmi olarak duyurulması bekleniyor ve oyunla ilgili pek çok detay, dahil olmak üzere çıkış tarihi bu etkinlikte açıklanacak.

The Crew Motorfest Oynanış Videosu

Şu anda pek çok kaynaktan kaldırılmış olsa da, sızdırılan oynanış videosuna hala erişilebilir durumda. Ubisoft henüz müdahale etmemiş olsa da, görüntülerin kısa sürede yayılması nedeniyle her an kaldırılabilir. Bu yüzden, oyunu merak edenlerin hızlı davranıp videosunu izlemesi tavsiye ediliyor.

Yeni oyunda Forza Horizon tarzı bir atmosfer bulunuyor ve oynanış videosunda, teğet geçişlerle tecrübe puanı kazanma ve gece sokak yarışları gibi çeşitli özellikler görülebiliyor. Ayrıca, zorluk seviyesini ayarlama ve yarış için ödünç araç alma gibi özellikler de sunulmuş.

Düzey atladıkça çeşitli ödüller kazandığımız ve otomobilimizi özelleştirebilmek için farklı eşyaları toplamamız gerektiği belirtiliyor. Otomobil özelleştirme kısmında tampon, rüzgarlık ve renk gibi çeşitli seçenekler bulunuyor. Ayrıca, performansı artırmak için gerekli modülleri de toplamamız gerekecek.

Son olarak, söylentiye göre The Crew 2’deki otomobillerin büyük bir kısmı yeni oyuna aktarılacakmış. Ancak, bu detayın ne kadar doğru olduğunu Ubisoft Forward etkinliğinde öğreneceğiz.

The Crew Motorfest, eşi benzeri olmayan bir şenlikle dolu açık dünya bir oyundur. Oyun, O’ahu (Hawaii) adasına giderek heyecan verici maceralara atılacağımız bir platform sunuyor.

The Crew serisinin temelleri üzerine inşa edilen yeni oyun, yüzlerce araç ve şehir sokakları, yanardağ bölgeleri, yağmur ormanları, plajlar ve zorlu dağ yolları boyunca yapılacak yarışlarla dolu olacak. MMO yapısı sayesinde tek başınıza veya takımınızla birlikte oynayabileceksiniz.

Ayrıca, şahsi yarışlar, temalı etkinlikler ve çeşitli meydan okumalar da oyunda yer alacak. Ubisoft’un The Crew 2 gibi bu oyuna da uzun süreli destek sağlamayı planladığı görülüyor, ki bu da büyük bir sürpriz olmayacak.

Bir yorum yazın

Yorumlar