The Division 2’ye Ücretsiz Mod Geliyor!


İçerik olarak desteklenmeye devam edilen The Division 2’ye fiyatsız mod geliyor. Dün gerçekleştirilen The Division Day yayını sırasında, serinin geleceği masaya yatırıldı ve önümüzdeki aylarda bizleri nelerin beklediği ayrıntılandırıldı.

Fransız yayıncı, bugün The Division Day yayını gerçekleştirdi. Bu yayın sırasında, Heartland için açılış sinematiği ve yeni ayrıntılara ek olarak, The Division 2 için de beşinci yılın dönemleri ile birtakım ayrıntıları gün yüzüne çıkarttı.

The Division 2’ye Fiyatsız Mod Duyuruldu

Haziran ayının başlarında başlayacak olan Broken Wings isimli birinci dönemde, The Decent ismi altında fiyatsız bir rogue-lite mod gelecek. Bir simülasyonda geçecek olan bu modu, tek başınıza ve kooperatif olarak oynayabilmemiz mümkün olacak.

Yeni dönemde ayrıyeten seçkin kart sahibi oyunculara Sam Fisher kostümü de verilecek. Lakin buna bir anda değil de kısım kısım toplayarak sahip olabileceksiniz. Bildiğiniz üzere birinci oyunun tekrar üretimi duyurulmuştu ve şu anlık çıkış tarihi belirli değil. Büyük buluşma gerçekleşene kadar, Sam Fisher hasretimizi bu kıyafet ile bir nebze olsun dindirebilecekmişiz üzere görünüyor.

Puppeteers ve Vanguard ismi altında yayınlanacak olan ikinci ve üçüncü dönemler, Cleaners topluluğuna karşı savaşarak Meret Estate noktasına ilerleyeceğimiz Incursion modu ve Aaron Keener ve Rogue grubu hakkında yapabileceğimiz yeni keşifler bizi bekleyecek. Black Diamond ismi verilen dördüncü ve son dönem ise yeni bölgeleri, yeni ana misyonları ve yeni oyun sonu yapısını beğenimize sunacak.

Yeni yılda Castle Settlement isminde yeni bir bölge de erişimimize açılacak. Ne var ki bu bölge birinci başta enkaz haline olacak ve yıl içerisinde bütün dönemlerin tamamlanması sonrasında ayak basabileceğiz. Ne var ki beşinci yıldaki içeriklerin tamamına erişebilmek için Warlords of the New York paketine sahip olmanız gerekiyor. Aksi takdirde, yalnızca The Decent moduna erişim hakkınız olacak.

Son olarak, 25 Nisan – 9 Mayıs 2023 tarihleri ortasında gerçekleşecek bi Resident Evil işbirliği olacak. Bu tarihler ortasında oyuna giriş yapmanız durumunda, Leon Scott Kennedy karakterinin R.P.D. kostümüne fiyatsız sahip olabileceksiniz.

The Division 2’ye Ücretsiz Mod Geliyor!

Bir yorum yazın

Yorumlar