Prime Gaming Haziran 2023 Oyunları


Prime Gaming Youtube kanalı üzerinden yayınlanan yeni görüntü ile Prime Gaming Haziran 2023 oyunları aşikâr oldu. Önümüzdeki ay için üzücü olmayan bir liste ile karşı karşıyayız. Yıldız oyuncu ise Neverwinter Nights Enhanced Edition. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Steam 61 TL’lik Oyunu Fiyatsız Dağıtıyor!


Bildiğiniz üzere Epic Games mağazasına emsal olarak, Prime Gaming servisi üzerinden de nizamlı olarak her ay birçok oyun indirmeye sunuluyor. Geçmişte birçok kaliteli oyunu epey makul, hatta tabir yerindeyse sudan ucuz diyebileceğimiz bir fiyat karşılığında aboneleri ile buluşturmuştu.

Prime Gaming Haziran 2023 Oyunları Listelendi

Amazon Prime aboneliğimiz kapsamında, bu kez on üç oyunu kütüphanemize ekleyebileceğiz. Dahası ise bu oyunlar, son haftaya kadar her hafta ikişer ikişer olmak üzere açılacak. 29 Haziran 2023 Perşembe günü ise üç oyun ekleyebileceğiz. Hangi oyunların hangi tarihte etkin olacağına dair ayrıntıyla ise şöyle;

Verilen bilgilere bakılırsa, bahsi geçen oyunlardan Sengoku 2 ve Mutation Nation 1 Haziran 2023, Soccer Brawl ve Over Top 8 Haziran 2023, The Harika Spy ve Top Hunter 15 Haziran 2023, Neverwinter Nights Enhanced Edition ve Autonauts 22 Haziran ve son olarak Roguebook, Evvel Upon a Jester ve Gems of Destiny: Homeless Dwarf ise 29 Haziran 2023 tarihinde servise eklenecek.

Önceki aylara baktığımızda elbette beklentilerin altında kalan bir liste var önümüzde, ancak yaşını almış olan oyuncular için Neverwinter Nights Enhanced Edition parlayan bir yıldız misali bize el sallıyor.

Prime Gaming Haziran 2023 Oyunları

Bir yorum yazın

Yorumlar