Undawn İçin Ödüllü Erken Kayıt Dönemi Başladı


Lightspeed Studios tarafından geliştirilen ve Level Infinite tarafından yayınlanacak olan Undawn, önümüzdeki ay içerisinde yayınlanacak. Bugün yapılan duyuru ile Undawn için ödüllü erken kayıt dönemi de başladı. Ayrıntılar haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: Metal Gear Solid 3 Remake Duyuruldu


Undawn İçin Ödüllü Erken Kayıt Devrini Kaçırmayın

üm dünyaya yüksek kalitede oyunlar sunmak için kurulmuş olan Level Infinite ve yenilikçi oyun geliştirme stüdyosu LightSpeed Studios, bugün yaptıkları açıklamayla açık dünya hayatta kalma oyunu olan Undawn’ın 15 Haziran 2023 tarihinde tüm dünyada yayınlanacağını duyurdu. Ayrıyeten bugünden itibaren oyunun çıkışından evvel kayıt yaptıran oyuncular, oyun çıktığında oyun içi özel ödüllere erişim kazanacaklar.

Ön kayıt yaptırmak isteyen oyuncular buradan kaydolabilirler.

Undawn‘ın kıyamet sonrası dünyasında hayatta kalanlar, her biri kendi kurallarına sahip olan farklı kümeler halinde yaşayacak. Oyuncular, ünlü Kuzgunlar Sığınağı’nın birer üyesi olarak Palyaçolar, Kartallar, Baykuşlar ve Yağmacılar üzere kuvvetli gruplarla bölgeleri için karşı karşıya gelecek ve güneş doğana dek en karanlık gecelerden kimilerini birlikte atlayacaklar. Felaketzedelerin konutlarını, müttefiklerini ve insanlıktan geriye kalanları korumak için çok çeşitli çabalarında yakın dövüş silahları, drone’lar, tuzak bombalar, otomatik taretler üzere taktik teçhizatlar da kullanabilecekler.

Atıldıkları bu nefes kesen macerada oyuncular, ünlü yıldız Wil Smith tarafından canlandırılan efsanevi felaketzede Trey Jones ile karşılaşacaklar. Trey küresel bir felaketten dört yıl sonra, hayatta kalan öbür insanlara dünyada yollarını bulmalarına yardımcı olmak için bir rehber misyonu görecek. Bu yeni uygarlıkta oyuncular, her biri eşsiz ekosistemlere ve tehlikelere sahip ovalar, madenler, çöller, bataklıklar ve terk edilmiş kentler üzere çeşitli ortamlarla dolu geniş bir açık dünyayı keşfedecekler. Felaketzedelerin, bu şiddetli dünyada hayatta kalabilmek için karakterlerinin sıhhatini ve beden göstergelerini izlerken yağmura, sıcağa, kara ve fırtınalara göğüs germeye hazır olması gerekecek.

Ön kayıt sayılarına bağlı olarak oyun içi para ünitesi, cephane, ilaç, kozmetik öğeler ve başka kaynaklar dahil olmak üzere özel mükafatları açmak için ön kayıt talihini kaçırmayın. Ön kayıt sayıları arttıkça oyuncular seyahatlerine süratli bir halde başlamalarına yardımcı olacak daha büyük oyun içi mükafatlar alabilecekler. Undawn, 15 Haziran 2023’te Steam üzerinden ulaşılabilecek PC sürümüne ek olarak iOS ve Android aygıtlara da gelecek, Türkçe lisan takviyeli ve fiyatsız bir oyundur.

Undawn İçin Ödüllü Erken Kayıt Dönemi Başladı

Bir yorum yazın

Yorumlar