F1 Manager 2023 Duyuru Fragmanı Yayınlandı


Frontier bugün, resmî lisanslı Formula 1 idare simülasyonu serisinin daha derin idare sistemleri, daha dramatik yarışlar ve özgünlüğe daha da fazla bağlılık içeren bir sonraki oyunu olan F1 Manager 2023’ü tanıttı.

Yeni oyunla birlikte oyuncular bir F1 Ekip Müdürü rolünü üstlenmeye, iz bırakmaya ve seçtikleri ekibi doruğa taşıyarak hem pistte hem de pist dışında her karara taraf vermeye davet ediliyor.

F1 Manager 2023’te Oyuncuları Neler Bekliyor?

F1 Manager 2023, yeni Yarış Tekrarı moduyla 2023 FIA Formula 1 Dünya Şampiyonası’na daha da yaklaşıyor ve bu mod, istekli Ekip Müdürlerinin 23 yarışlık dönem boyunca değerli anları tekrar yazmasına imkan tanıyacak. Ayrıyeten geri dönen Meslek Modu’nda oyuncular, her fırsatta sportif dramaya yeni boyutlar ekleyen, çok talep edilen bir dizi özellik geliştirmesinin keyfini çıkaracaklar.

F1 Manager 2023, hayranlara seçtikleri F1 kadrosunu kendi kaidelerine nazaran yönetme özgürlüğü sağlayacak. 2023’te yeni olan Sportif Yönetici rolü, pit grubunun ve eğitim programlarının daha derinlemesine yönetilmesini sağlıyor ve oyuncuları süratli pitstop müddetlerine karşı kusur riskini dengelemeye zorluyor.

Yeni yük değerlendirmeleri de oyuncuların şoför eşleşmelerine her türlü muvaffakiyet talihini vermek için araç performansı ve güvenilirliği ortasında bir istikrar bulmalarını gerektirecek. Grup Müdürleri, mevcut takımlarının gelişim odağını belirleyerek yahut büsbütün simüle edilmiş F2 ve F3 Şampiyonaları’ndan yeni jenerasyon yetenekleri keşfederek, gelecek yıllarda muvaffakiyet sağlamak için mukavele görüşmeleri yaparak gruplarının ivmesini belirleyecekler.

Yarışlar her zamankinden daha dramatik ve dinamik, değişen yarış çizgileri şoförlerin her hayati puan için düello yapmasını sağlıyor. Yeni bir şoför itimat sistemi yiğit sollama hareketlerini destekliyor. Optimum lastik sıcaklığı pencerelerinin ince istikrarı, kavrama düzeyleri dalgalanırken ortaya çıkan dramı birebir halde oyunculara yansıtıyor ve saliselik kararlar, pole konumunu almak yahut bariyerlerde son bulmak ortasındaki farkı tüm gerçekliğiyle gözler önüne seriyor.

F1 Manager 2023 Duyuru Fragmanı


İlginizi Çekebilir: F1 Manager 2022 İnceleme


F1 Manager 2023, yaz aylarında Steam ve Epic Games Store üzerinden dijital olarak PC’de piyasaya sürülecek ve ayrıyeten PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4 ve Xbox One’da hem fizikî hem de dijital olarak satışa sunulacak. Oyun şu anda Steam, Epic ve PlayStation Store’da istek listesine eklenebilir durumda.

F1 Manager 2023 Duyuru Fragmanı Yayınlandı

Bir yorum yazın

Yorumlar