Ücretsiz Epic Games Store Oyunu (25 Mayıs)


Geçtiğimiz hafta başlayan Epic Mega İndirim 2023 kampanyası ile klâsik GİZEMLİ OYUN süreci de geri döndü. Geçtiğimiz haftanın Death Stranding’inden sonra, bu haftanın ücretsiz Epic Games Store oyunu da indirmeye açıldı. Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan kaliteli Fallout oyununa tek kuruş ödemeden sahip olabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir: Undawn İçin Ödüllü Erken Kayıt Devri Başladı


Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı devri hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda oldukça başarılı oluyor.

Ücretsiz Epic Games Store Oyunu İndirmeye Açıldı

Bu haftanın GİZEMLİ OYUN paravanının altından Fallout: New Vegas – Ultimate Edition çıktı. 1 Haziran 2023 Perşembe günü TSİ 18:00 öncesinde buradan kütüphanenize eklemeyi unutmayın. Bir sefer eklediğinizde, kalıcı olarak sizin olacak. Önümüzdeki haftanın oyunu da yeniden GİZEMLİ OYUN olarak listelenmiş.

Fallout: New Vegas – Ultimate Edition Hakkında

New Vegas alev alev! Nükleer serpinti bile Sin City’nin hareketliliğini azaltamıyor. ABD’nin güneybatısının Fallout’a mahsus bir biçimde tasarlandığı Fallout: New Vegas’ta geniş Çorak Topraklar’ı keşfe çık.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epey sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte hayli geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Ücretsiz Epic Games Store Oyunu (25 Mayıs)

Bir yorum yazın

Yorumlar