Monster Notebook’tan Karne Hediyesi Kampanyası


Monster Notebook’tan Karne Armağanı Kampanyası Başladı

Türkiye’nin önde gelen oyuncu bilgisayarı ve ekipman markası Monster Notebook, karne heyecanının yaklaştığı bu günlerde öğrencileri ve ebeveynleri sevindirecek yeni kampanyasını duyurdu. Monster Notebook, büyük karne kampanyası kapsamında seçili laptop, aksesuar ve monitörlerde indirime gitti. Seçili laptoplarda %25, seçili aksesuarlarda %20 ve monitörlerde %5’e varan indirim fırsatı sunan kampanyadan 30 Haziran’a kadar Monster Notebook mağazaları ve monsternotebook.com.tr üzerinden yararlanılabilecek.

Güvenilir, Güçlü ve Hızlı

Kampanyaya seçili ürünleriyle dahil olan Monster Notebook Abra serisi, 15.6 ve 17.3 inç boyutlarında IPS ekranla hem oyunlardaki hem de multimedya içeriklerinde imgeleri eksiksiz görebilmenizi ve Full HD çözünürlükte keyifli bir oyun süreci yaşamanıza imkan veriyor. Yapay zekâ destekli yeni nesil Intel işlemciler, oyun dışındaki arka plan uygulamalarını verimlilik çekirdekleri tarafından, oynanan oyunları ise performans çekirdekleri tarafından yöneterek performansı optimize ediyor ve üretkenliği artırıyor. Intel Wi-Fi 6 Gig+ teknolojisiyle gelen Abra modeller; hızlı, güçlü ve süratli internet bağlantısıyla birlikte yüksek indirme ve yükleme hızlarını kablosuz olarak sunuyor. DDR5 bellek teknolojisi, yüksek frekansları, yüksek bant genişliğini ve verimliliği destekleyerek RAM performansını artırıyor ve güç tüketimini önemli ölçüde azaltıyor.

10 saate varan çalışma süresi

Taşınabilir bilgisayar kavramını âdeta yeniden tanımlayan Monster Huma serisi modeller, incelikleri, hafiflikleri ve sundukları güçle kendi sınıfının standartlarını belirliyor. Görünümünü zenginleştirmekle kalmayıp bilgisayarların toplam yükünü azaltan ve onları daha sağlam hâle getiren magnezyum alaşımlı kasa, serinin en değerli özelliklerinden biri oluyor. Ayrıyeten, donanımların düşük güç tüketmesi, tam şarj sonrasında bilgisayarınızı 10 saate varan çalışma süresi boyunca kullanabilmenizi sağlıyor. Yüzde 100 sRGB standartlarını destekleyen ekranlarla, görüntü ve fotoğraf düzenleme yazılımlarını ek bir monitöre ihtiyaç duymadan kullanabilir, isterseniz başka tüm profesyonel yazılımlarınızı Full HD çözünürlüklü ekranlar sayesinde istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Yeni ihtiyaçlar doğrultusunda şekillendirilen Monster Notebook Huma serisi bilgisayarlar, online eğitim süreçleri için de son derece uygun. Ek bir web kamerası olmadan toplantılarınıza katılmanıza yardımcı olan bilgisayarlarda çoklu mikrofon dizisi ve HD çözünürlüklü web kamerası bulunuyor. Ayrıyeten, Bluetooth 5.1 ve Wi-Fi 6 gibi çağdaş kablosuz iletişim imkanları da elinizin altında.

Olağanüstü görsel performans

Kolay ve rahat bir takip imkânı sunan 1500R kavisli ekranıyla yüksek tempo gerektiren oyunlarda içerisinde bulunduğunuz oyun dünyasını hissettiren Monster Notebook Aryond A27 V1.2 oyuncu monitörü, yeniden kampanyaya dahil edilen ürünler arasında yer alıyor. 240 Hz FHD VA panel ile desteklenen A27 V1.2, 2 adet 2 Watt’lık hoparlörüyle ekstra bir ses kaynağına ihtiyaç duymadan ses üretebiliyor ve sinema izlerken ya da oyun oynarken size tam bir keyif sunuyor. AMD FreeSync ve NVIDIA G-Sync teknolojileriyle desteklenen Aryond A27 V1.2, yırtılma, gecikme ve kayma gibi görsel sorunları önlerken, en yeni MPRT teknolojisi sayesinde gölgelenmeyi engelliyor ve hareket halindeki nesneleri daha net gösteriyor.

Ömür uzunluğu bakım garantisi sayesinde daha uzun ömürlü

Monster Notebook, “Ömür Uzunluğu Fiyatsız Bakım Garantisi” kapsamında ücretsiz bakım hizmeti sunuyor. Bu hizmetten yararlanmak isteyen kullanıcılar, anlaşmalı kargo şirketleri ile ücretsiz olarak Monster Notebook’larını teknik servislere gönderebiliyor. Bakım hizmeti kapsamında yapılan fan, toz, klavye, ekran paneli ve termal macun yenileme gibi işlemler cihazların ilk günkü performansını koruyor ve kullanım ömrünü uzatıyor.

Bir yorum yazın

Yorumlar