Total War: Pharaoh PC İçin Duyuruldu


SEGA ve Creative Assembly, Total War serisinin yeni oyununu PC için duyuruldular. Ekim ayında Epic Games ve Steam mağazaları üzerinden Türkçe arayüz dayanağı ile satışa sunulması beklenen Total War: Pharaoh ile ilgili ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Diablo 4 Türkçe Lisan Takviyesiyle Geliyor!


Total War: Pharaoh Bizi Mısır Topraklarına Götürecek

Bu kere gücünün doruğundaki Antik Mısır topraklarına gideceğimiz yeni Total War oyununda, yıkım tehdidi ile karşı karşıya bırakan olayları deneyimleyeceğiz. Savaşlar gerçek vakitli olarak gelişecek iken, imparatorluk idaresi ise sıra tabanlı olarak gerçekleşecek. Bizim gayemiz ise son büyük Firavun olup, bir yandan doğal felaketler bir yandan da istilacılar ile uğraş ederek çöküşü engellemek olacak.

Oyunda ortalarında seçim yapabileceğimiz, her biri farklı oynayış tarzı ve üniteleri olan sekiz farklı topluluk başkanı olacak. Senaryo boyunca, kültür merkezleri olacak Mısır, Filistin ve Anadolu topraklarının bulunduğu harita üzerinde imparatorluğumuzu genişletmeye ve tarihe ismini yazdırmış bir önder olmaya çalışacağız.

SEGA ve Creative Assembly, senaryo modunu özelleştirebileceğimizi ve bu sayede oyunun her keresine farklı hissettireceğini söylüyor. Haliyle oynanabilirlik konusunda oldukça fazla seçeneğimizin olacağı manasına da geliyor.

Son olarak Total War: Pharaoh, standart sürümüne ek olarak iki farklı özel sürümle gelecek. Deluxe sürümü ana oyunu, Fraksiyon Paketi 1 ve dijital oyun müziklerini içerecek. Dynasty sürümü ise Deluxe sürüm içeriğine ek olarak Fraksiyon Paketi 2 ve 3 ve Sefer Paketi içeriği ile gelecek.

Total War: Pharaoh PC İçin Duyuruldu

Bir yorum yazın

Yorumlar