Phil Spencer Sony’yi PlayStation Showcase İçin Tebrik Etti


Haftanın beklenen sunumunun akabinde, Phil Spencer Sony‘yi PlayStation Showcase sunumu için övgü dolu sözlerle kutladı. Ayrıntılar haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: PlayStation Showcase 2023 Sırasında Gösterilenler


Oyuncular olarak büyük beklentiler içerisinde girdiğimiz PlayStation Showcase, Çarşamba günü TSİ 23:00 sıralarında başlamıştı. Pek çok duyurunun yanı sıra, geliştirilme evresinde olduğunu bildiğimiz oyunları da gördüğümüz sunumun yıldızları elbette Metal Gear Solid Delta: Snake Eater, Marvel’s Spider-Man 2 ve Dragon’s Dogma 2 olmuştu.

Bilhassa PlayStation kullanıcıları, genel olarak sunumdan şad olmadıklarını lisana getirmişlerdi. Bunun sebepleri, gösterilenlerin birçoklarının PC ve Xbox için de çıkacak oluşuna ek olarak Final Fantasy VII: Rebirth, çok oyunculu Horizon ve The Last of Us ile ilgili bir şeylerin söylenmemiş olması gösteriliyor. Daha çok bağımsız üretimlere yer verilmesi ile Marvel’s Spider-Man 2 oyununun sahne aldığı bir State of Play olarak nitelendirilen PlayStation Showcase için Sony, Xbox işvereni Phil Spencer tarafından ise tebrik edildi.

Phil Spencer Sony’yi PlayStation Showcase İçin Kutladı

PlayStation Studios lideri Hermen Hulst tarafından yapılan paylaşıma yanıt yazan Spencer, “Size ve sunumdaki gruplarınıza tebrikler. Bu gösteriler için çok fazla çalıştığınızı biliyorum ve bizi nelerin beklediğini görmek eğlenceliydi. ‘Şov’ dönemi için beğenilen bir başlangıç.” yorumunda bulundu.

Bildiğiniz üzere son devirde Activision Blizzard satın alımı dolayısı ile Microsoft ve Sony ortasında ipler hayli gerilmişti. Önümüzdeki devirde de gergin bir halde devam edileceğine kuşku yok, lakin tüm bunları bir kenara bırakarak bir rakibin oburunu tebrik etmesi de güzel bir gelişme diyebiliriz.

Son olarak, PlayStation Showcase sırasında ekranımıza gelen oyunlardan Metal Gear Solid Delta: Snake Eater ve Dragon’s Dogma 2 Xbox Games Showcase sırasında da karşımıza çıkacak.

Phil Spencer Sony’yi PlayStation Showcase İçin Tebrik Etti

Bir yorum yazın

Yorumlar