Türk Oyunu Anomaly Agent Duyuruldu


Phew Phew Games tarafından geliştirilen Türk oyunu Anomaly Agent, resmi olarak duyuruldu. Bizleri hoş bir tecrübenin beklediği oyun ile ilgili ayrıntılar ve duyuru fragmanı, haberimizde.

Kendisini Turuncu Levye ile tanıdığımız Enis Kirazoğlu, şu sıralarda da hem şahsi Youtube kanalı ve bağımsız oyun stüdyosu Phew Phew Games ile üzerinde çalıştığı Anomaly Agent ile aktif durumda. Bahsi geçen oyunun duyurusu da sonunda gerçekleşti.

Türk Oyunu Anomaly Agent Detayları

Steam sayfasına üstten ulaşabileceğiniz oyun, siber çılgınlık (cyberpunk) temalı bir aksiyon-macera çeşidine giriyor. Şimdi bir çıkış tarihi verilemeyen Anomaly Agent, Türkçe altyazı ve arayüz takviyesine sahip olacak. Oyunda Casus 70 rolünde olacak ve sıra dışı silahlar kullanarak düşmanlarımız ile uğraş edeceğiz.

Nostaljik bir görselliğin sunulduğu Anomaly Agent, bizlere hem uzak uzaklıklı silahlar hem de yakın dövüş teknikleri kullanma imkanı sunuyor. Karakterimizi geliştirerek oynanışı varlıklı hale de getirebilecek iken, bizi kovalayan düşmanlardan akrobatik hareketler ile kaçabilmemiz de mümkün olacak.

Steam sayfasında belirtilene nazaran, kıssa ayrıntıları verilmemiş olsa da, seçimler de işin içine girecek. Tercihen dünyayı inançlı hale getirmek için gizleri çözebilecek yahut felakete sürükleyebileceğiz. Buna ek olarak, unutulmaz karakterler ve özel Anomaly düşmanları ile karşılaşacakmışız.

Çıkış tarihi muhakkak olmayan Anomaly Agent oyununu istek listenize ekleyebiliyorsunuz. Muhtemelen bu yıl içerisinde buluşacak üzereyiz. Gelişmeleri takipte olacağız.

En Düşük Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 7+
  • İşlemci: Intel i5+
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
Türk Oyunu Anomaly Agent Duyuruldu
  • 30 Nisan 2023
    Oyun,

Bir yorum yazın

Yorumlar