Ubisoft Forward Öncesi Yeni Bir Fragman Yayınlandı


Fransız yayıncı tarafından Ubisoft Forward öncesi yeni bir fragman yayınlandı. Bir dakikalık uzunluğu olan fragmanda, karşımıza çıkacak oyunları görüyoruz. Liste ‘say say bitmez’ denecek durumda değil ve birçok da aslında kestirim edilebilir. Ne var ki en sondaki, büsbütün varsayıma dayalı. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Prince of Persia: The Sands of Time Remake’ten Berbat Haber Var!


Bildiğiniz üzere Eylül ayı içerisinde gerçekleştirilen son Ubisoft Forward sonrasında, bir yenisi bu ay gerçekleşecek. 12 Haziran 2023 Pazartesi günü, yani Xbox Games Showcase 2023 sonrası için tarih verilmişti.

Ubisoft Forward Öncesi Yeni Bir Fragman

Beklenen gün yavaş yavaş gelir iken, Fransız yayıncı da yayınladığı yeni fragman ile sıradaki Ubisoft Forward sunumunda bize neler göstereceğini gözler önüne serdi. Birincisi de Avatar: Frontiers of Pandora olacak ve uzun vakitten sonra, en nihayetinde yeni ayrıntılar ortaya çıkacak. Geçtiğimiz aylarda ekran imaj sızıntılarını sizlerle paylaşmıştık. Bakalım geliştirici takım bize ne üzere yeni ayrıntılar sunmayı planlıyor?

Tahmin edebileceğiniz üzere, Assassin’s Creed Mirage de karşımıza çıkacak bir öbür oyun olacak. Eylül ayından bu yana daha çok sızıntı bilgiler ile haberdar olduğumuz oyun ile ilgili daha fazla bilgi öğrenebilecek iken, şimdiye kadar duyduklarımızın gerçek olup olmadığını da net bir biçimde öğrenme fırsatı bulacağız.

Ocak ayının sonunda duyurulmuş olan The Crew Motorfest ise sunumda sahne alacak bir öbür oyun olacak. Bizi bu kez O’ahu adasına götürecek olan açık dünya oyunu, eşi gibisi olmadığı söylenen bir şenlik ile coşturacakmış üzere görünüyor.

Fragmanın sonunda esasen bir oyun daha var, ancak ne olduğunu söylenmemiş. Ekran da yalnızca ‘O OYUN DA NE?’ biçiminde bir soru cümlesi beliriyor. Haliyle kullanılan renk paletine uygun bir varsayımda bulunmak gerekiyor, lakin bunun Prince of Persia: The Sands of Time Remake olmadığı aslında muhakkak. Zira, Fransız yayıncı bu oyunun Ubisoft Forward sırasında görmeyeceğimizi söylemişti. Bu noktada, iddiası size bırakalım. Yorum kısmında, aklınıza gelen birinci oyunu yazın. Bakalım kimin varsayımı tutacak?

Ubisoft Forward Öncesi Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Bir yorum yazın

Yorumlar