Far Cry 6 Dahil Üç Ubisoft Oyunu Daha Steam’e Geliyor


Fransız yayıncı, oyunlarını Steam mağazasına getirmeye devam ediyor. Trackmania sonrasında, Far Cry 6 dahil üç Ubisoft oyunu daha Steam üzerinden satışa sunulmaya hazırlanıyor. Pekala öbür iki oyun hangisi ve çıkış tarihleri neler? Ayrıntılar haberimizde.

2019 yılında Epic Games ile Ubisoft ortasında imzalanan mutabakat sonrasında, Fransız yayıncının yeni oyunlarının Steam mağazasına gelmemeye başladığını görmüştük. Bu noktada Valve şirketinin mağazayla ilgili siyaseti da oldukça eleştirilmişti.

Zaman içerisinde Steam tarafından pek bir değişim görmedik. Lakin Fransız yayıncı, daha fazla kitleye ulaşabilmek için, Valve ile yapılan yeni muahede ile geçtiğimiz yıl ile 2019 yılından bu yana çıkarttığı oyunları Steam mağazasına da getirmeye başlamıştı. Assassin’s Creed Valhalla, Immortals Fenyx Rising, Roller Champions, Ghost Recon: Breakpoint, Scott Pilgrim vs. The World: The Game – Complete Edition, The Division 2, Watch Dogs: Legion ve Trackmania, şimdilik ismini saydığımız oyunlar olmuştu. Artık bu listeye üç oyun daha ekleniyor.

Far Cry 6 Dahil Üç Ubisoft Oyunu Daha Steam Kullanıcılarıyla Buluşacak

Bahsi geçen üç oyundan Far Cry 6, 11 Mayıs 2023 tarihi prestijiyle satın alınabilir olacak. Öteki ikisi ise 8 Haziran 2023 ve 15 Haziran 2023 tarihinde satın alıma açılacak olan Riders Republic ve Rainbow Six Extraction olacak. Tercihen bu oyunları şimdiden istek listenize alabiliyorsunuz.

Şimdilik bu oyunlar fiyat bilgisi bulunmuyor, ancak, Ubisoft mağazasına bakacak olursak, Far Cry 6 ve Riders Republic için 699 TL ve Rainbow Six Extraction için de 469 TL üzere bir fiyat etiketi ile karşılaşabiliriz.

Far Cry 6 Hakkında

Bu kere hayali tropikal Yara isimli bir ülkeye gideceğimiz oyunda, Anton Castillo ve oğlu Diego’nun baskıcı rejimini yıkmaya çalışacağız. Ülkenin yerlisi Dani Rojas rolüne bürüneceğimiz Far Cry 6’da, Libertad başkanı Clara Garcia yahut eski bir KGB casusu ve gerilla ustası Juan Cortez dahil olmak üzere takviye kuvvetler ile ağır bir gayrete gireceğiz.

Riders Republic Hakkında

Steep oyununun da geliştiricisi olan Ubisoft Annecy tarafından geliştirilen ve Ubisoft yayıncılığında satışa sunulan Riders Republic, kendinize uygun bir karakter oluşturduktan sonra, evre kaydederek çok çeşitli sporlarda isim yapmak için uğraş edeceğiniz bir meslek modunun yanı sıra kooperatif olarak arkadaşlarınızla yahut PvP olarak öteki oyuncular ile oynayabilme imkanı da sunuyor. Bisiklet, kar kayağı, wingsuit ve çok daha fazlasını kullanabilmenizin mümkün olduğu Riders Republic, elli kişinin kıyasıya rekabete ek olarak, altıya altı ekip uğraşları de yer alıyor.

Rainbow Six Extraction Hakkında

İster tek başınıza isterseniz de üç kişi kooperatif oynayabileceğiniz Rainbow Six Extraction oyununda, New Mexico bölgesinden başlayarak on iki harita boyunca farklı bölgeler boyunca ilerleyip karantina altındaki bölgelere baskın düzenleyecek ve Arhaens ismi verilen ölümcül yaratık tehdidinin gerisindeki gizleri ortaya çıkartacağız.

Far Cry 6 Dahil Üç Ubisoft Oyunu Daha Steam’e Geliyor

Bir yorum yazın

Yorumlar