Tribes of Midgard Zammı Yolda! Elinizi Çabuk Tutun


Dijital oyun mağazalarının genelinde artırım dalgası devam ediyor. Yakın bir vakit evvel Divinity, Baldur’s Gate 3, GTFO ve MotoGP oyunlarına gelen artırımların akabinde Artık de Tribes of Midgard zammı yolda. Ayrıntılar ise haberimizde.


İlginizi Çekebilir: PS Plus Extra Mayıs 2023 Oyunları Açıklandı


Ülkemizdeki oyun fiyatlarının artışını maalesef üzülerek izliyoruz. Steam tarafından döviz kurunun güncellenmesinin tesirleri, mağaza genelinde hissedilmeye devam ediliyor. Haliyle de almayı düşündüğümüz oyunları artık makul fiyattan çıkmaları durumunda elimizi çabuk tutup almaya çalışıyoruz. Bu aslında genel olarak vardı, lakin artık ‘belki fırsat olmaz’ kanısı ile süratli olmaya çalışıyoruz.

Tribes of Midgard Artırımı Geliyor

Gearbox Publishing ve Norsfell tarafından Steam sayfası üzerinden yapılan duyuru ile oyunun önerilen satış fiyatı 15 Mayıs 2023 Pazartesi günü yani yarın prestijiyle, Arjantin ile ülkemizde öbür bölgeler ile eş kıymet düzeye çekilecekmiş. Başka bir deyişle zamlanacak. Münasebet olarak ise öteki pazarlardaki oyuncular tarafından berbata kullanım gösterilmiş.

Bildiğiniz üzere Steam mağazasındaki oyunlar, yeni kur nedeniyle ülkemizde öteki bölgelere nazaran daha makul kalıyor. Öbür bölgelerdeki oyuncular da bulundukları bölgeyi Türkiye olarak ayarlayarak, Tribes of Midgard dahil öbür oyunları daha makul fiyatlara kütüphanelerine ekleyebiliyorlar. Gearbox Publishing ve Norsfell de bunun önüne geçebilmek için harekete geçmiş. Şayet aksiyon, hayatta kalma ve rol yapma oyunu çeşitlerinin birleşimi olan oyunu şimdi kütüphanenize eklememişseniz, halihazırda 32 TL olan fiyattan indirim beklemeden satın almanız sizin faydanıza olacak.

Tribes of Midgard Hakkında

Tribes of Midgard; aksiyon, hayatta kalma ve roguelite ögelerini eşsiz bir biçimde harmanlayan eşli bir oyundur. Oyuncular, korumak için yemin ettikleri kutsal ağaç Yggdrasil Tohumu’nu yok etmek isteyen işgalci sürülerden, ölümcül ruhlardan ve devasa canavarlardan köylerini korumak zorundalar. Siz ve kabileniz, sadece Tohumu koruyarak Ragnarök’u, dünyanın sonunu durdurabilirsiniz!

Kıymetli kaynakları toplamak, efsanevi canavarları avlamak, kudretli düşmanları alt etmek, devleri yıkmak ve hazineleri elde etmek için Midgard’ın yabani tabiatında kabilenizle bir maceraya çıkın. Köyden ne kadar uzaklaşırsanız gayret ve mükafatlar o kadar büyük olur, kıyametin daima güçlenen minyonlarına karşı koymanız gerekecek. Ancak gün batmadan evvel geri dönmelisiniz, böylelikle savunmalarınızı destekleyebilir, güçlü ekipmanlar üretebilir ve gece taarruzlarını savuşturabilirsiniz.

Tribes of Midgard Zammı Yolda! Elinizi Çabuk Tutun

Bir yorum yazın

Yorumlar