Redfall Karakter Tanıtımları: Remi De La Rosa


Layla Ellison ve Jacob Boyer sonrasında, Redfall karakter tanıtımları serisinde sahneye çıkan bir öbür isim de Remi De La Rosa oldu. Her biri grup için kritik kıymete sahip olan bir öbür karakteri daha tanıyalım. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Redfall Xbox Series’de 30 FPS Kilidiyle Geliyor


Redfall Karakter Tanıtımları Remi De La Rosa ile Sürüyor

Bildiğiniz üzere Redfall, tercihen tek başımıza oynayabildiğimiz üzere kooperatif olarak arkadaşlarımız ile oynayabildiğimiz bir oyun olacak. Ortalarından seçim yapabileceğimiz pek çok karakter ve bu karakterlerin de kendilerine has kişilikleri ve yetenekleri olacak. Senaryo boyunca karşımıza çıkan durumlara nazaran de ön plana çıkacaklar. Mesela Layla telekinetik güçlere sahip iken Jacob da kapalılık ve keskin nişancı yeteneklerini konuşturacak. Bu noktada Remi ise hayatını ön cephelerde geçirmiş olan savaş istihkamı ve çok kararlı olmasının yanı sıra, robotu ile büyük çarpışmadan sağ kurtulanlara da yardım etmeye çalışıyor.

2 Mayıs 2023 tarihinde PC ve Xbox Series için satışa sunulacak olan Redfall, birinci günden de Game Pass servisi abonelerinin erişimine açık olacak. Çıkış gününde konsol versiyonu yalnızca Kalite moduna sahip olacağı için, Series X üzerinde 4K 30 FPS ve Series S üzerinde de 1440p 30 FPS akıcılığında oynayabileceğiz. İlerideki bir tarihte yayınlanacak olan güncellemeyle gelecek Performans modu ise 60 FPS akıcılığında oynamamıza imkan tanıyacak.

En Düşük Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5-8400 @ 2.80GHz yahut AMD Ryzen 5 1600
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartlı: AMD RX 580 yahut NV GTX 1070  (6 GB VRAM)
  • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
  • Depolama: 100 GB boş alan
Redfall Karakter Tanıtımları: Remi De La Rosa

Bir yorum yazın

Yorumlar