Asus ROG Ally Türkiye Fiyatı Belli Oldu


Geçtiğimiz ay gerçekleştirilen özel bir canlı yayın ile merak edilen Asus ROG Ally çıkış tarihi ve fiyatı belirli olmuştu. Öncelikli olarak Birleşik Devletler ve Birleşik Krallık ülkelerinde çıkacak olup, vakitle öteki bölgelerdeki pazarlarda da yerini alacağı söylenmişti. Bugün prestijiyle da Asus ROG Ally Türkiye fiyatı Vatan Bilgisayar üzerinden ön-siparişe açılması ile muhakkak oldu.


İlginizi Çekebilir: Harmony: The Fall of Reverie Çıkış Tarihi Duyuruldu


Asus ROG Ally Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

Geçtiğimiz ay gerçekleştirilen canlı yayında ise taşınabilir aygıtın 13 Haziran 2023 Salı günü Birleşik Krallık’ta 699 sterlin ve Birleşik Devletler’de de 699 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacağını duyurulmuştu. Birkaç gün sonrasında ise Vatan Bilgisayar sitesindeki listeleme ile aygıtın ülkemizdeki fiyatı kısa müddetliğine görünmüş, fakat kısa mühlet içerisinde kaldırılmıştı. Bugün ise aygıt Vatan Bilgisayar üzerinden resmen ön-siparişe açıldı. Sayfada da görüldüğü üzere, 19 Haziran 2023 Pazartesi günü prestijiyle teslimatlarına başlanacak olan Asus ROG Ally, 25.999 TL fiyat etiketine sahip olacak. Bununla birlikte, 13 Haziran 2023 tarihine kadar ön-sipariş ile satın almanız durumunda da, temel fiyatı 4.932 TL olan Asus ROG Cetra Gerçek Kablosuz Bluetooth Kulaklık’a 1.999 TL’ye sahip olabileceksiniz.

AMD Ryzen Z1 Extreme işlemcili, 7” 1080p çözünürlüklü 120Hz dokunmatik ekran ve UHS-2 MicroSD kart yuvasının ve Epic Games ve Steam mağazalarındaki kütüphanelerinize erişim sağlayabileceğiniz Windows 11 dayanağının yanı sıra aygıt, birebir vakitte üç aylık Xbox Game Pass Ultimate aboneliği armağanıyla de gelecek. AMD ayrıyeten çift kanal modunda 16 GB’a kadar yükseltilebilir LPDDR5 bellek ve 512 GB’a kadar yükseltilebilir PCIe 4.0 SSD depolama alanının da olacağını söylemişti.

Son olarak, AMD şirketinin bu yılın üçüncü çeyreğinde düşük düzeyli bir modelin de satışa sunulacağını onayladı. Ryzen Z1 Extreme işlemcinin olmayacağı söylenen bu modelin fiyat etiketi ise 599 dolar olacakmış.

Asus ROG Ally Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Bir yorum yazın

Yorumlar