Dead Space Remake Deneme Sürümü Yayınlandı


Eğer Dead Space Remake oyununu satın almadan evvel denemeyi istiyorsanız, Electronic Arts yayıncı indirimleri mühletince geçerli olacak bir fırsat sunuldu. Isaac Clarke ile atıldığımız endişe dolu maceraya kısa bir bakış atmayı istiyorsanız, Steam mağazasına koşun.


İlginizi Çekebilir: Dead Space İnceleme


Oyun deneme sürümleri yahut yayıncıların çeşitli oyunları sonlu müddetliğine tam sürüm olarak oynamak, bizler için, hele de artırımların üst üste geldiğini göz önünde bulundurduğumuzda, hoş imkanlar. Hem gözümüze kestirdiğimiz bir oyunun / oyunların verdiğimiz paraya değip değmeyeceğini, hem de mevcut sistemimizdeki performans(lar)ını görmek açısından ülkü oluyor.

Dead Space Remake Deneme Sürümünü Kaçırmayın

Motive tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından da yayınlanan Dead Space Remake için, bugün prestijiyle bir buçuk saatlik bir deneme sürümü yayınlandı. Ne var ki sonlu müddetli ve 29 Mayıs 2023 Pazartesi günü TSİ 20:00 sıralarında sona erecek. Öbür bir deyişle, Amerika menşeli yayıncının dün başlayan indirim kampanyası mühletince faydalanabileceğiz. Rastgele bir kısım kısıtlaması olmadığı için, bize verilen müddette ilerleyebildiğimiz kadar ileyleyebilmemiz ve keşif yapabilmemiz mümkün olacak.

Hikaye olarak USG Ishimura gemisinde geçen yine imal Dead Space oyununda, sıradan bir mühendis olan Isaac Clarke rolünü üstleniyoruz. Misyonumuz, mürettebatı Necromorph ismi verilen bir yaratık tipi tarafından katledilmiş ve enfeksiyona uğramış olan devasa bir gemiyi tamir etmek. Ne var ki bir yandan da karakterimizin ortağı Nicole kayıptır. Biz ise Isaac olarak, araçlarımız ve mühendislik yeteneklerimiz ile tamirat işini yapmaya koyuluyoruz. Alışılmış ki bir yandan akıl sıhhatimizi muhafazaya ve bir yandan hayatta kalmaya ve bir yandan da USG Ishimura gemisinin de gizemini çözmeye çalışıyoruz.

Bildiğiniz üzere deneme sürümlerinde kaydedilen basamaklar ekseriyetle satın alım durumlarında tam sürüme aktarılıyor. Dead Space Remake için bu türlü bir ayrıntı verilmemiş olsa da, duyuru haberine gelen yorumlardan birinde bu türlü bir transferin MBK isimli kullanıcı tarafından teyit edildiği görünüyor.

Dead Space Remake Deneme Sürümü Yayınlandı

Bir yorum yazın

Yorumlar