The Last of Us Part 1 PC Yamalı Bohçaya Döndü: Yeni Güncelleme Yayında


The Last of Us Part 1 PC versiyonu için yeni güncellemeler yayınlanmaya devam ediyor. Bu sıkı çalışma ile oyun, yakın bir vakitte tam manasıyla oynanabilir hale gelecekmiş üzere görünüyor. Güncellemenin ayrıntıları haberimizde.

The Last of Us Part 1 oyunun PC versiyonu için kurtarma çalışmaları tam gaz devam ediyor. Olabilecek en düzgün tecrübenin sunulması kelamı ile bir ay kadar ertelenmiş olan oyun, tutulamamış bir kelamın sonucunda performans problemleri ve teknik sıkıntılar ile dolup taşar bir hale karşımıza gelmişti. Kullanıcılar tarafından yapılan sert eleştirili geri dönüşlerin akabinde sıkı bir çalışma sürecine giren Iron Galaxy ve Naughty Dog, bu vakte kadar irili ufaklı pek çok ana ve orta güncelleme yayınlamışlardı.

The Last of Us Part 1 PC Versiyonu İçin Devasa Yeni Güncelleme

İlk günkü haline nazaran oldukça evre kaydedilen oyun için, bugün prestijiyle 1.0.5.0 versiyonlu yeni bir güncelleme daha yayınladı.

49 GB boyutundaki bu güncelleme, evvelkilerde olduğu üzere AMD odaklı dahil pek çok teknik sorunu tahliller iken, gölgelendirme oluşturma mühletleri daha da kısalıyor. Bunlara ek olarak, optimize edilen içerik ve kod ile hem işlemci hem de belli kısımlar için performans güzelleştiriliyor, düzgünleştirilmiş kısım yükleme de ‘Lütfen Bekleyin’ ve yükleme ekranlarının ölçüsünü azaltmaya yardımcı oluyor ve kaplama kalitesi ayarının ekran kartı belleğine tesirinin azaltılması da, birden fazla oyuncunun kaplama kalitesi ayarlarını yükseltmesine yahut mevcut ayarlar ile uygunlaştırılmış performans tecrübesi yaşamasına imkan tanıyor.

Güncelleme ile ayrıyeten kritik olmayan görsel effekt yoğunluğunu ve sayısı ayarlayabildiğimiz yeni Efekt Yoğunluğu ayarını ekler iken, Düşük ve Orta Ortam Karakter Yoğunluğu ayarlarında kalabalık ölçüsü arttırılmış ve Çok Düşük seçeneği de eklenmiş. Hepsine de Seçenekler > Grafikler yolunu takip ederek ulaşabiliyorsunuz.

Son olarak, Iron Galaxy ve Naughty Dog stüdyosu AMD ve NVIDIA ekran kartı sahipleri için en şimdiki şoförlerin yüklenmesini öneriyor. AMD kullanıyorsanız buradan, NVIDIA kullanıyorsanız da buradan ulaşabilirsiniz.

The Last of Us Part 1 PC Yamalı Bohçaya Döndü: Yeni Güncelleme Yayında

Bir yorum yazın

Yorumlar