Assassin’s Creed Mirage Oynanış Videosu Sızdırıldı


Çıkış tarihi aşikâr olmayan Assassin’s Creed Mirage oynanış görüntüsü ile karşımızda. Bu görüntünün kısa müddette kaldırılabileceği ihtimaline rağmen, göz atmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir: Call of Duty 2023 Hakkında Yeni Bilgiler Sızdırıldı


Son üçlemede rol yapma oyunu ögelerini düzgünden düzgüne benimsemesi ile kimi oyuncular mutlu edip bazılarını mutlu edemeyen Assassin’s Creed, Mirage ile özüne dönmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl içerisinde duyurulan ve Eylül ayındaki Ubisoft Forward sırasında da karşımıza çıkan oyun, bildiğiniz üzere Basim Ibn Ishaq’ın kıssasını anlatacak.

Bağdat sokaklarında hem ailesi için adalet hem de başındaki sorulara yanıt arayan genç hırsızın yolu, Hidden Ones örgütünden Roshan ile kesişecek. Bu kesişim, karakterimizin hayatının bütünüyle değiştirecek ve usta bir suikastçı haline gelmesine kadar uzanan bir süreci başlatacak.

Ubisoft Forward sonrasında resmi bilgi manasında sessizliğe gömülen Assassin’s Creed Mirage ile ilgili olarak, erteleme söylentileri ve yakın bir vakit evvel de mümkün çıkış tarihine ait tezler ile karşılaşmıştık. Bu savlara nazaran de Ekim ayı üzere satışa sunulacak.

Assassin’s Creed Mirage Oynanış Videosu

Yakın bir vakit evvel, yeni oyun ile ilgili epeyce kısa bir oynanış görüntüsü sızdırıldı. İki saniyelik bir görüntüyle, hem karakterimizin kıyafetine ve koşuş animasyonuna hem de kıssanın geçtiği ortama kısa bir bakış atabiliyoruz.

Assassin’s Creed Mirage Short Gameplay Leak
by u/tusstaster in assassinscreed

Henüz net bir çıkış tarihi olmayan yeni oyun, bu vakte kadar olan en çeşitli silahlar ile kesintisiz parkur sistemini de sunacak. Senaryo boyunca Assassin ofislerine uğrayacak, değerli ipuçlarını toplayacak ve gayelerimizi ortadan kaldırmaya çalışacağız.

Dokuzuncu yüzyıldaki Bağdat kentinde geçecek olan yeni oyunda dört farklı bölge bulunacak iken, genel olarak kent kalabalık ve canlı olacak ve yapay zeka karakterler de her hareketimize tepki gösterecekler.

Halihazırda Ubisoft mağazasından ön-sipariş ile satın alabildiğiniz oyunu çıkışından evvel kütüphanenize eklerseniz, Forty Thieves yan vazifesi ikramınız olacak. Bunun yanı sıra, satın aldığınız perakendeciye özel mükafatların olacağı da söyleniyor. Ne var ki bunlar için bir açıklama yapılmış değil.

Assassin’s Creed Mirage Oynanış Videosu Sızdırıldı

Bir yorum yazın

Yorumlar