Yeni The Division: Heartland Görüntüleri Paylaşıldı


Bugün gerçekleştirilen The Division yayını sırasında, yeni The Division: Heartland görüntüleri paylaşıldı. Şimdilik net çıkış tarihi olmasa da, oyuna dair yeni bilgiler öğrenebilmek mümkün oluyor.

The Division cihanına farklı bir perspektiften bakmamızı sağlayacak olan The Division: Heartland, 2021 yılında duyurulmuştu. PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için geliştirilmekte olan oyunun şimdilik net bir çıkış tarihi yok. Öyküsü Silver Creek ismindeki bir bölgede geçecek ve kent temasının bilakis, bu sefer tabiatla iç içe yerler göreceğiz.

Yeni The Division: Heartland Görüntüleri

Bugün gerçekleştirilen The Division yayınında da oyunun açılış sinematiği ve geliştirici görüntüsü yayınlandı.

Hem yapay zeka toplulukları hem de bizim üzere oyuncular ile uğraş edeceğimiz The Division: Heartland oyununda, oyuncuların sınıfları olacak. İşbirliği ile ayakta kalmaya çalışacak iken, birebir vakitte da etrafı araştırıp kaynak toplamaya çalışacağız. Red Storm Entertainment su dahil temel gereksinimlerin da devreye gireceğini söylüyor. Yani artık oynarken daha fazla şeye dikkat etmemiz gerekecek. Bunun yanı sıra, salgının devam etmesine bağlı olarak sağlıklı olmayan bölgelere girer iken yeniden filtreye muhtaçlığımız olacak.

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere, The Division: Heartland’ın çıkış tarihi şimdi belirli değil. Lakin çıkışı öncesinde yapılacak kapalı beta testi ile oyunu deneyebilmek mümkün olacak. Birinci etapta PC üzerinde başlayacak olan teste istediğiniz platform üzerinden iştirak için buradan kaydınızı yaptırabilirsiniz. Elbette kaydınızı yaptırmanız katılımınızı garantilemiyor. Ubisoft tarafından seçilmeniz lazım. Fakat bahtınızı denemeniz ücretsiz, değil mi?

Yeni The Division: Heartland Görüntüleri Paylaşıldı

Bir yorum yazın

Yorumlar