Super Bomberman R 2 Çıkış Tarihi Duyuruldu


Super Bomberman R 2, Haziran ayı içerisinde PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Switch, Xbox One ve Xbox Series için duyurulmuştu. Bu hafta yapılan yeni duyuru ile oyunun çıkış tarihi de netlik kazandı. Yeni oyun, Eylül ayı içerisinde geliyor.

Super Bomberman R 2 Ne Vakit Geliyor?

Konami Digital Entertainment B.V. bugün, serideki en fazla oynanış içeriğine sahip bomba üzere parti oyunu HARİKA BOMBERMAN R 2’nin (SBR2) 14 Eylül’de* dünya çapında satışa sunulacağını duyurdu. Galaksiyi hain Karanlık Ay’dan kurtarmak için orijinal tek oyunculu maceraya kolun ya da SBR2’nin yeni Savaş Modu ile arkadaş ortamlarınızı daha da eğlenceli hale getirmek için Bomberman Brothers’a katılın!

Oyunseverler bugün prestijiyle oyunu ön sipariş verebiliyor. Ayrıyeten SBR2’den ilham alan orijinal eserler için Resmi Konami Mağazasını ziyaret etmeyi unutmayın.

* Dijital sürüm 13 Eylül’de, fizikî sürüm 14 Eylül’den itibaren yayınlanacaktır

SAVAŞ MODLARI:

  • Kale: Bu yesyeni, hücuma karşı savunma temalı savaş modunda çevrimiçi olarak 1’e 15 asimetrik maçlarda savaşın! Savunma yapacak oyuncu, atağı yavaşlatmak için bir harita oluşturmak ve savunma tuzakları yerleştirmek durumundadır. Bunu yaparken farklı arazi seçenekleri, duvar yerleşimleri, savunma hileleri ve “Ellons” ismi verilen yeni karakter cinslerinin yardımına başvurabilir. Saldıran tarafsa tüm hazine sandıklarına ulaşmak ve kazanmak için savunma yapan oyuncunun pürüzlerini patlatmalıdır.
  • Battle 64: Bu battle royal klasiğinde ayakta kalan son oyuncu olmak için uğraş edeceksiniz. Bu kaotik modda 64 oyuncu yer alır lakin sırf biri galip gelebilir.
  • Grand Prix: Kristaller için yarışın ve öteki oyuncuları alt edin. Bu oyun modunda grup savaşları eğlenceli bir curcunadır.
  • Standart: HARİKA BOMBERMAN R 1 ve ÜSTÜN BOMBERMAN ONLINE’ın sevilen klasik savaş modu geri dönüyor.

Yeni savaş etapları oluşturun, oynayın ve paylaşın!

“Sahne Düzenleyici” (Stage Editor), oyuncuların kendi kademelerini oluşturmaları ve yeni “Kale” Savaş Modunda diğerlerinin oynaması için çevrimiçi olarak paylaşmaları için güçlü ve yeni bir araçtır. Bu mod sayesinde keşfedilip alt edilecek yeni ve farklı SBR2 haritalarının sayısı sınırsız olacak!

8 Bomberman Brothers ve yeni arkadaşları Ellons’ın hikayesi!

Kara Ay yıldız gemisi, ziyaret ettiği gezegenlerdeki kentleri yok ederek galaksiyi kasıp kavurur. Tehdit cihanda bir defa daha belirirken, 8 Bombacı Kardeş ve yeni arkadaşları Ellonlar kainatı kurtarabilecek ve barışı sağlayabilecek mi?

SBR2 çapraz platform oynanışa müsaade verecek ve PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S Xbox One, Steam ve Nintendo Switch platformlarında piyasaya sürülecek

Super Bomberman R 2 Çıkış Tarihi Duyuruldu

Bir yorum yazın

Yorumlar