Fable Xbox Games Showcase 2023’te Yer Alacak


Fable, 2020 yılının Xbox Games Showcase sırasında duyurulmuştu. Ortadan geçen üç yıllık müddette de ne Microsoft ne de Playground Games tarafından resmi bir bilgi verilmemişti. Önümüzdeki ayın sunumunda ise nihayet yeni bir haber alabileceğiz. Yapılan Twitter paylaşımına bakılırsa, Fable Xbox Games Showcase 2023 sırasında karşımıza çıkacak.


İlginizi Çekebilir: Game Pass Haziran 2023 Oyunları Muhakkak Oldu


Fable Xbox Games Showcase 2023 Sunumunda Karşımıza Çıkacak

Xbox Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşımdaki kısa tanıtım fragmanında, etrafa dökülmüş simler görüyoruz. Kamera bu sim izini takip ederek, en nihayetinde bir bilgisayar monitörüne ulaşıyor. Birinci etapta, serinin eski oyunlarında bir vazifeye ulaşabilmek için takip etmemiz gereken yol bir sim ile işaretleniyordu. Bir öteki kıymetli ayrıntı ise, monitöre ulaştığımızda fonda çalan müziğin eski Fable müziği olması.

PlayStation Showcase 2023 sonrasında büyük bir sabırsızlıkla beklediğimiz Xbox Games Showcase 2023, 11 Haziran 2023 Pazar günü TSİ 20:00 sıralarında başlayacak. Hangi oyunlrı görebileceğimiz listelenmemiş olsa da, Fable haricinde Forza Motorsport, Avowed, Fable, Senua’s Saga: Hellblade II, Perfect Dark ve The Outer Worlds 2 oyunlarını göreceğimizi varsayım ediyoruz.

Büyük sunumun gerisinden, birebir gün içerisinde bir Starfield Direct var kaçırılmaması gereken. Geçtiğimiz yılın Haziran ayında uzun bir oynanış görüntüsü ile merak edilen pek çok ayrıntısı öğrendiğimiz Starfield hakkında yeni şeyler öğreneceğiz. PC ve Xbox Series için geliştirilmekte olan oyun, 6 Eylül 2023 tarihinde satışa sunulacak ve birinci günden de Game Pass servisine eklenecek.

Fable Xbox Games Showcase 2023’te Yer Alacak

Bir yorum yazın

Yorumlar