Logitech G Cloud, Haftaya Satışa Sunulacak


Bulut tabanlı taşınabilir el konsolu Logitech G Cloud, haftaya nihayet satışa sunulacak. Öncelikli olarak Avrupa ülkelerindeki tüketiciler ile buluşacak olan aygıt, vakitle öbür bölgelerde de satın alınabilir olacak.


İlginizi Çekebilir: Asus ROG Ally Çıkış Tarihi ve Fiyatı Aşikâr Oldu


Logitech ve Tencent işbirliğinde geliştirilen Logitech G Cloud, Eylül ayı içerisinde resmi olarak tanıtılmıştı. Bulut tabanlı olacak aygıt, NVIDIA GeForce Now ve Xbox Cloud Gaming oyunları ile tam uyumlu olarak çalışacak.

Logitech G Cloud Ne Vakit Çıkıyor?

Bugün prestijiyle yapılan duyuru ile aygıtın 22 Mayıs 2023 tarihinden itibaren 22 Haziran 2023 tarihine kadar Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Norveç, Danimarka, İsveç ve Finlandiya ülkelerinde kademeli olarak 359 € / 329 £ karşılığında satışa sunulacağına resmiyet kazandırıldı.

Avrupa bölgesinde yaşayan tüketiciler, Xbox Cloud Gaming ile altı aylık Xbox Game Pass Ultimate aboneliğine ek olarak aylık NVIDIA GeForce Now ve Shadow PC sahibi olacaklar. Aygıtın vakitle öbür bölgelerde de satışa sunulması beklenir iken ülkemizde de satışa sunulup sunulmayacağı, sunulacaksa da bunun ne vakit olacağı merak ediliyor.

Android tabanlı olan el konsolu, kestirim edebileceğiniz üzere kullanıcılara diledikleri üzere özelleştirme imkanı sunuyor. Saat suratı 2.3 GHz ile sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 720 işlemcisi olan aygıtın belleği ise 4 GB LPDDR4X. Ayrıyeten 7 inç 60 Hz 1080p çözünürlüğü olan IPS dokunmatik ekranının da olduğunu söyleyelim.

6000 mAh kapasiteli bir pilin bulunduğu aygıtta, ayrıyeten USB-C 3-1 girişi ve microSD kart yuvası da bulunuyor. Bu yolla belleği 64 GB UFS’ye kadar arttırılabilmek mümkün oluyor.

Logitech G Cloud, Haftaya Satışa Sunulacak

Bir yorum yazın

Yorumlar