Aradığınız etiket: "Samsung"

Samsung Galaxy A25 İncelemesi Akıllı Cep Telefonu Özellikleri

İşte bir özet: Samsung Galaxy A25 Akıllı Cep Telefonu Tasarımı Samsung Galaxy A25, şık ve modern bir tasarıma sahip akıllı bir cep telefonudur. İnce ve hafif yapısıy..

Katlanabilir Tablet Samsung Galaxy Z Tab’dan İlk Bilgiler

Samsung'un bu yıl içinde bir katlanabilir ekranlı tablet tanıtacağı argüman edildi. Galaxy Z Tab olarak isimlendirilmesi beklenen tablet, Gakaxy Z Fold serisinin büyük ekr..

Samsung’dan desteği biten 4 yaşındaki modele güncelleme!

Samsung, daha evvel Galaxy S10 ailesinden takviyesini duyurdu. Lakin Galaxy S10 5G Nisan güvenlik güncellemesi aldı.

Artık daha büyük: Galaxy Watch 6 ekranı ortaya çıktı!

Samsung tarafından önümüzdeki periyotta tanıtılacak olan Galaxy Watch 6 için ekran özellikleri başta olmak üzere birçok sızıntı ortaya çıktı.

Samsung, Galaxy S23 kullanıcılarını uyardı: Telefonunuz tehlikede olabilir!

Samsung, Galaxy S23 serisiyle birçok kullanıcıya ulaştı. Şirket, kullanıcılarına daha uzun kullanım için uyması gerekenleri anlattı.

Samsung Galaxy S23 FE’nin fiyatı ortaya çıktı!

Samsung, FE serisini devam ettirecek. Hatta Samsung Galaxy S23 FE modelinin fiyat etiketi kısa mühlet evvel aşikâr oldu.

Samsung Galaxy S23 FE Hakkında Sevindiren İddia

Samsung Galaxy S21 ailesiyle gelen Fan Edition modelinin S22’de çıkmaması ve S23’e gelmeyeceği tezinden sonra da geleceği tez edildi.

iPhone’nunuza Galaxy S23’ü Getiren Uygulama: Try Galaxy

Samsung, iPhone kullanıcılarının telefonları üzerinden Galaxy S23'ü deneyimlemesini sağlayan bir "Try Galaxy" isimli bir uygulama çıkardı. Gelin nasıl kullanılacağın..