Star Wars Jedi: Survivor Oyuncu İstatistikleri Ne Alemde?


Electronic Arts ve Respawn Entertainment tarafından Star Wars Jedi: Survivor oyuncu istatistikleri yayınlandı. Bakalım geride bıraktığımız birinci ayda, oyuncuların oyun genelindeki faaliyetleri ne halde olmuş? Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Star Wars: KotOR Remake Hala Yaşıyor


Star Wars Jedi: Survivor, 28 Nisan 2023 tarihinde PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için satışa sunulmuştu. The Last of Us Part 1 sonrasında performans ve teknik sıkıntıları ile oyuncuları bezdiren oyunun, yayınlanan güncellemeler ile birinci günkü haline nazaran uygun bir noktaya geldiği söylenebilir. Lakin Steam kullanıcı incelemelerinin hala ‘Karışık’ olduğunu söyleyelim.

Star Wars Jedi: Survivor Oyuncu İstatistikleri Ortaya Çıktı

Electronic Arts ve Respawn Entertainment da geride bırakılan birinci aya ait oyuncu istatistiklerini yayınladılar. Buna nazaran, karakterimiz Cal Kestis için en çok asker tıraşı ve kısa sakal tercih edilmiş iken ışın kılıcı açısından da çift kullanım ve beyaz renk ve zorluk açısından da Jedi Knight daha çok tercih edilmiş.

Bunların dışında, oyuncular Rick the Door Technician tarafından 489 sefer ve Rancor tarafından da 9.019.384 sefer öldürülmüş. Oyun genelinde 2.855.586.942 düşman öldürülmüş ve Greez’in tıkanan tuvaleti de sekiz yüz altmış bir bin sefer açılmış. Görünüşe nazaran karakterimizin oyundan sonraki mesleği belirli olmuş üzere 😛

Son olarak, oyuncuların % 11.5 kadarı Cal’ın yağmurluğunu keşfetmiş ve tamamı Turgle’ı sevmiş, 3.266.912 ödül toplanmış, 15.041.119 bitki ekilmiş, 8.359.339 Holotactics eli kazanılmış.

Star Wars Jedi: Survivor Oyuncu İstatistikleri Ne Alemde?

Bir yorum yazın

Yorumlar