Beklenen Oldu: Suicide Squad Oyunu 2024 Yılına Kaldı


Yeniden ertelenmesine kesin gözüyle bakılan Suicide Squad oyunu, resmi olarak 2024 yılına kaldı. Görünüşe nazaran geliştirici takım, hayranların ağır tenkidine maruz kalan sistemi kökten değiştirerek, potansiyelin sonuna kadar kullanıldığı bir oyun ile karşımıza çıkmayı hedefliyor. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Amnesia: The Bunker Birazcık Daha Gecikecek


Suicide Squad: Kill the Justice Leage, son olarak Şubat ayındaki State of Play yayını sırasında karşımıza çıkmıştı. Lakin bu çıkışın sonu hayal kırıklığı olmuş ve olumsuz tenkitleri de beraberinde getirmişti. Zira, geçmişinde Batman Arkham serisi olan Rocksteady Studios takımının büyük bir potansiyeli olan oyunda canlı servis modelini benimsemiş olmaları beğenilen karşılanmamıştı.

2020 yılındaki duyurusundan bu yana birkaç sefer ertelenmiş olan Suicide Squad: Kill the Justice Leage için 23 Mayıs 2023 tarihini bekliyorduk. Lakin yaşanan bu son olayın akabinde Jeff Grubb, oyunun 2024 yılına ertelendiğini duyduğunu söylemişti. Bu telaffuz, Rocksteady Studios tarafından ypaılan paylaşım ile en nihayetinde teyit edildi.

https://twitter.com/suicidesquadRS/status/1646593761022038017

“Oyunculara en kaliteli tecrübesi sunabilmek ismine gereken vakti ayırmak için sıkıntı fakat gerekli kararı aldık. Takviye ve anlayışları için mükemmel topluluğumuza teşekkür ederiz. Gelecek yıl sizi Metropolis’te görmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Suicide Squad Oyunu İçin Yeni Tarih Belirlendi

PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştirilmekte olan oyun, 2 Şubat 2024 yılında satışa sunulacak. DC cihanında geçecek ve orjinal bir öykü ile bizi, açık dünya oynanış ile Metropolis kentinde güçlü gayretlerin içine sokacak. Braniac tarafından dünyanın istila edilişinin ve muhteşem kahramanların da ele geçirilişinin akabinde, karışıklığı ortadan kaldırmak yeniden bize düşecek.

Bakalım bu ertelemenin akabinde, Rocksteady Studios grubu konsept üzerinde ne tıp değişiklikler yaparak karşımıza çıkacak? Bunu sizin üzere biz de büyük bir merakla bekliyor ve gelişmeleri takipte olacağız.

Beklenen Oldu: Suicide Squad Oyunu 2024 Yılına Kaldı
  • 14 Nisan 2023
    Oyun,

Bir yorum yazın

Yorumlar