Diablo 4 Türkçe Dil Desteğiyle Geliyor!


Bugün biz Türk oyuncular için Blizzard Entertainment tarafından yapılan müjdeli duyuru ile Diablo 4 Türkçe lisan takviyesiyle geliyor. Duyurunun ayrıntıları haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: Diablo 4 PC İhtiyaçları Aşikâr Oldu


Diablo 4 Türkçe Lisan Dayanağı Müjdesi!

Blizzard Entertainment’ın dala istikamet veren efsanevi serisinin merakla beklenen yeni oyunu Diablo IV, 6 Haziran 2023 tarihinde Türk oyuncuları Korunak’a davet ediyor. Türkçe lisan takviyesi ile gelecek Diablo IV, hayranlarına ve Türkiye’deki topluluğa, karanlığın ordularıyla kendi ana lisanlarında savaşma bahtı sunacak.

Diablo Genel Müdürü Rod Fergusson, Türkiye’deki ve dünyadaki Türk Diablo oyuncularına, hayranlarına ve topluluğuna yönelik bir görüntü iletisiyle duyurdu: “Diablo IV’te Türkçe lisan dayanağını sağlayacağımızı duyurmaktan memnunluk duyuyorum. Pekala bu ne manaya geliyor? Korunak’ta görüşmek üzere!”

Diablo IV Windows PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 ve PlayStation 4’te üzerinden oynanabilir olacak. Bununla birlikte tüm platformlar için çapraz oynanabilme ve çapraz ilerleme mevcut olacak. Konsollarda dört oyuncuya kadar tıpkı ekrandan co-op imkânı da oyunculara sunulacak.

Diablo IV, Diablo serisinde yeni bir kısım devir haziran ayında dünya çapında piyasaya sürülecek. Korunak’ın yazgısı ellerindeyken oyuncular, 120’den fazla zindan ve yan misyonu keşfedebilecek, kısım sonu canavarlarını yenmek için başka oyuncularla grup kurabilecek, kaleleri özgürleştirebilecek ve sınıf seçimi ile eksiksiz karakter gelişimini deneyimleyebilecekler.

Heyecan verici dönem güncellemeleriyle Diablo IV, yeni içerikleri, dönem seyahatini, savaş bileti mükafatlarını, yeni özellikleri, uzun periyotlu geliştirme planlarını ve daha birçok içeriği de lansman sonrasında oyunculara sunacak.

Diablo IV, Deluxe Edition ve Ultimate Edition ile Diablo IV’ün Lansmanına özel 4 güne kadar erken erişim sunan dijital ön satın alım şu anda açık. Oyunun oynanabilirlik vakti muhtemel kesintilerden ve geçerli saat dilimi farklılıklarından ötürü değişebilir.

Diablo 4 Türkçe Dil Desteğiyle Geliyor!

Bir yorum yazın

Yorumlar