Diablo 4 Desteği İçeren AMD Software: Adrenalin Edition 23.5.2 Yayınlandı


Yeni Diablo oyununun çıkışı öncesinde, AMD tarafından yapılan duyuru ile Diablo 4 takviyesi içeren AMD Software: Adrenalin Edition 23.5.2 oyuncuların indirmesine sunuldu. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Diablo IV İnceleme 


Diablo 4 Dayanağı İçeren AMD Software: Adrenalin Edition 23.5.2 Yayında

AMD bugün AMD Software: Adrenalin Edition 23.5.2 sürümünün yayınlandığını duyurdu. Sabah saatlerinde Türkiye’de oynamaya açılan Diablo IV için birinci gün takviyesinin yanı sıra oyundaki performans ve kararlılık iyileştirmeleri de bu şoför güncellemesi ile birlikte oyunculara sunuldu.

Ayrıca yayınlanan son şoför güncellemesi metin açıklamalarına dayalı olarak saniyeler içerisinde canlı ve detaylı manzaralar oluşturan ve son teknolojileri içerisinde barındıran açık kaynaklı makine tahsili Stable Diffusion’da daha yüksek performans sunuyor.

Yeni şoför güncellemesi ile AMD Radeon RX 7900 XTX grafik kartı, DirectML ve Stable Diffusion 1.5’un Microsoft Olive tarafından optimize edilmiş sürümünü kullanarak, evvelki şoföre (23.5.1) kıyasla ortalama 2 kat daha yüksek performans sunuyor.

Radeon RX 7000 Serisi grafik kartları, yapay zeka iş yükleri için optimize edilmiş yapay zeka hızlandırıcılarına sahip birleşik RDNA 3 süreç ünitelerine ve 24 GB’a kadar GDDR6 belleğe sahip olup kullanıcıların büyük yapay zeka modelleriyle çalışmasına imkan sağlıyor.

Diablo 4 Desteği İçeren AMD Software: Adrenalin Edition 23.5.2 Yayınlandı

Bir yorum yazın

Yorumlar