Uygun fiyatlı akıllı saat Redmi Watch 3 tanıtıldı: İşte fiyatı ve özellikleri!


Hepimiz akıllı saatlere giderek alışıyor ve kullanıyoruz. Xiamio’de uygun fiyat siyasetini devam ettirerek yeni akıllı saatini tanıttı. Pekala yeni tanıtılan Redmi Watch 3 özellikleri neler sunuyor? Redmi Watch 3 Türkiye fiyatı ne kadar? İşte yeni uygun fiyatlı akıllı saatle ilgili detaylar…

Redmi Watch 3 Özellikleri

Yeni uygun fiyatlı Xiamio Redmi Watch 3 fiyatına nazaran savlı özellikler ile karşımıza çıkıyor. Saat birinci olarak rakiplerine kıyasla renk olarak daha canlı bir ekran ile geliyor. Xiamio Redmi Watch 3 1.75 inc amoled ekrana sahip. Bu ekranın tazeleme suratı ise 60 Hz. Ekran çözünürlüğü de 390×450 piksel.

Belki de akıllı saatler için en çok sorulan bir öbür özellik bataryası. Xiamio Redmi Watch 3 289 mAh bir bataryaya sahip. Bu batarya başta küçük gelebilir. Lakin saat tam şarj ile size 12 gün kullanım imkanı sağlıyor. Kullanım formunuza bağlı olarak şarj müddeti 14 gün yani 2 haftayı da bulabilir.

5 ATM basınca kadar su geçirmezliğe sahip olan saat dalış sporları yapan müşterileri için de kullanım imkanı sağlıyor. Saat kolunuzdayken saatin özelliklerini de kullanarak 50 metre suya dalma imkanınız bulunmakta. Spor özelliklerin bu limitler içerisinde tam kapsamlı olarak kullanabilmektesiniz.

Saatin sıhhat özellikleriyse kullanıcılar için tatmin edici. Saatte yer alan SpO2 ölçer sayesinde kanınızdaki oksijen yoğunluğunu görebiliyorsunuz. Nabız ve uyku takibi özellikleri de olan saatte bu fiyat segmentinde beklenilmeyen bir özellikte yer almakta. Gerilim ölçer. Düşük fiyat segmentinde yer alan Redmi Watch 3’te gerilim ölçme özelliği birçok kullanıcının deneyimlemediği yeni bir özellik.

Saat tüm bunlara ek olarak 121 spor moduna sahip. Saatin 2 kasa rengi ve 4 kordon rengi seçeneği var. Saatinizi ister beyaz isterseniz de siyah kasa ile satın alabiliyorsunuz. Kordon renkleriniyse siyah, beyaz, deniz mavisi yahut misket yeşili olarak seçebiliyorsunuz.

Xiamio Redmi Watch 3 Türkiye fiyatı

Türkiye’ye bugün giriş yapan Redmi Watch 3 fiyat performans segmentine göz kırpıyor. Saatin özelliklerine nazaran kıyaslama yapıldığında fiyat/performans puanının yüksek olacağını varsayım ediyoruz. Saat Türkiye’de resmi olarak 1999 TL’ye satılacak.

Peki siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz!

Uygun fiyatlı akıllı saat Redmi Watch 3 tanıtıldı: İşte fiyatı ve özellikleri!

Bir yorum yazın

Yorumlar