Crash Team Rumble Açılış Videosu Yayınlandı


Activision ve Toys for Bob, Crash Team Rumble açılış videosu ile karşımıza çıktılar. Özellikle MOBA tipini seven oyuncular için eğlenceli bir oyunun bizi beklediğinin habercisi olan bu görüntüyü kaçırmayın.

Crash serisi, bu yıl içerisinde yeni oyununa kavuşacak. Toys for Bob tarafından geliştirilen ve Activision tarafından da yayınlanacak olan Crash Team Rumble, aşina olduğumuz oynanış tarzından farklı olarak karşımıza çıkacak. O denli ki, bu sefer bir platformdan başkasına atladığımız, zamanlamayı düzgün tutturarak ilerlememizin gerektiği ve birden fazla vakit da kanser olduğumuz oynanışın tersine, bir MOBA olarak karşımıza çıkacak. Yani grup tabanlı bir Crash tecrübesi bizi bekliyor.

Crash Team Rumble Açılış Videosu

Eğer bir aksilik olmaz ise, 20 Haziran 2023 tarihinde PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için satışa sunulacak. Sizinle daha evvelden paylaştığımız haberimiz doğrultusunda bugün kapalı beta testi son eriyor iken, Activision ve Toys for Bob da sinematik yapıda yeni bir görüntü ile karşımıza çıktılar.

Tayland merkezli RiFF Studio tarafından hazırlanan ve açılışta bizi karşılayacak olan sekansı gördüğümüz görüntüde, Crash ve arkadaşları ile Coco ve arkadaşlarının çabasını görebiliyoruz. Epey eğlenceli bir oyun bizi bekliyormuş üzere görünüyor. Siz ne dersiniz?

Her bir karakterin kendisine mahsus gücü, kişiliği ve oynanış tarzı olacak. Haliyle bu da oynanışta çokça çeşitlilik manasına geliyor. Zafere giden yolda da kaymak, ortalığı kırıp dökmek ve hoplayıp zıplamak dahil her şeyi yapmamız gerekecek. Öbür bir deyişle, stratejik elementlerin olacağı bir oyun bizi bekliyor.

Crash Team Rumble iki farklı sürüm ile karşımıza çıkacak. Bunlardan standart olanı, dönemlik etkinlikler ve vakit sonlu modlara ve fiyatlı Battle Pass için Tier 1 kilidini açacak. Deluxe sürüm ise birinci dönemin yirmi beş kademesinin kilidini ve Tier 2 kilidini açacak. Buna ek olarak, sekiz Blocky karakter görünümü, şapka, sırt çantası ve skor efekti, pikselleştirilmiş gölge, oyun içi zafer müziği Get On My Level ve eşsiz bir afiş içeren Digital Proto Pack içeriği de bulunacak. Ön-sipariş ile satın almanız durumunda ise Retro Threads Tawna görünümü ikramınız de olacak.

Crash Team Rumble Açılış Videosu Yayınlandı

Bir yorum yazın

Yorumlar