Bloodborne’un PC Versiyonu Üzerinde Çalışılıyormuş


God of War dizayncısı David Jaffe, Bloodborne’un PC versiyonu üzerinde çalışıldığını söylüyor. FromSoftware oyununun bu platform için de geliştirilmekte olduğu telaffuzunu geçmişte de duymuştuk. Bakalım bu kez keyifli sona ulaşabilecek miyiz?


İlginizi Çekebilir: PC’ye Gelen PlayStation Oyunları Sony’ye Büyük Kâr Sağlıyor


Bloodborne oyunun PC platformuna da gelmesi, oyuncular olarak en büyük hayalimiz. Geçmişte bu tarafta pek çok söylenti duymuş olsak da, şimdi nihayete eren olmamıştı.

Eylül ayında ise oyun kesimindeki tanıdık isimlerden olan Lance McDonald, umut verici açıklamalarda bulunmuştu. Oyun için resmi olmayan bir 60 FPS güncellemesi hazırlamış olan McDonald, bunun resmi olarak yayınlanması için rastgele bir mahzur olmadığını söylemişti. Yayın hakları Japon teknoloji devinde olduğu için, FromSoftware stüdyosuna muhtaçlık duymadan rastgele bir vakitte çıkartabilmesi mümkünmüş.

Bloodborne’un PC Versiyonu En Sonunda Geliyor Mu?

Geçtiğimiz günlerde ise God of War oyununun dizayncısı David Jaffe, enteresan bir açıklamada bulundu. O denli ki Jaffe, sağlam olduğunu ve hiçbir biçimde yanılmadığını belirttiği kaynağının üzerinden gelen bilgiler doğurultusunda Bloodborne için yenilenmiş sürümün yahut tekrar üretimin geliştirilme evresinde olduğunu öne sürdü. Dahası ise yakın bir vakitte duyurulacağını da kelamlarına ekledi. Ne var ki bununla PlayStation Showcase sunumunu işaret edip etmediği meçhul.

Videonun 53:20 noktasında.

Bildiğiniz üzere yakın bir vakit evvel finansal konferansını gerçekleştirmiş olan Sony, PlayStation konsollarından PC platformuna aktarılan oyunlarından oldukça yüksek oranda kâr ettiğini duyurmuştu. Tıpkı konferansta, yeni PC uyarlamaları üzerinde de çalışıldığını müjdelemişti. Hal bu türlü olunca, Bloodborne da listede yer alıyor olabilir. Bunu öğrenebilmek için elbette beklemek ve olacakları görmek gerekecek. Gelişmeleri takipte olacağız.

Bloodborne’un PC Versiyonu Üzerinde Çalışılıyormuş

Bir yorum yazın

Yorumlar