TGV Voyages Train Simulator Ücretsiz Oldu


Steam mağazasında TGV Voyages Train Simulator, hudutlu müddetliğine fiyatsız oldu. Şayet yüksek süratli tren kullanabildiğiniz simülasyon oyunlarını seviyorsanız, bu fırsatı kaçırmayın.


İlginizi Çekebilir: Steam 61 TL’lik Oyunu Fiyatsız Dağıtıyor!


Ücretsiz oyun denince akla öncelikli olarak Epic Games mağazası geliyor. Haftalık olarak değişen sayıda fiyatsız oyunu bizlerle buluşturan Amerika menşeli yayıncı, bu taraftan gönlümüze taht kurdu. Fakat rakip mağazalardan da bu istikamette fazlaca fırsat sunuluyor ve bizler de bunları size ulaştırmaya devam ediyoruz.

Ücretsiz TGV Voyages Train Simulator Fırsatını Kaçırmayın

Hatırlayacağınız üzere Warhammer 40.000: Gladius – Relics of War 1 Haziran 2023 tarihine kadar Steam mağazasından fiyatsız olarak indirilebiliyor. Şayet simülasyon oyunlarını seviyorsanız, TGV Voyages Train Simulator da 2 Haziran 2023 Cuma gününe kadar fiyatsız olarak indirilebiliyor. Her daim olduğu üzere, bir kez kütüphanenize ekledikten sonra kalıcı olarak sizin olacak. Çabucak aşağıdan oyunun sayfasına ulaşabilirsiniz.

2016 yılının Haziran ayında satışa sunulmuş olan TGV Voyages Train Simulator, Train Simulator oyunun hudutlu içeriğe sahip ve Fransız kırsalı boyunca yüksek süratli trenler ile seyahat edebilmeniz sağlayan bağımsız bir versiyon oluyor. O denli ki meslek modu, oyun içi mağaza, Steam Workshop erişim ve bütün içeriklere erişim kelam konusu olmayacak. Lakin ikisi eğitim olmak üzere yedi senaryo, Marsilya kentinde şehrinde lokomotif tersanesi ve daha pek çok şey sizi bekliyor olacak.

En Düşük Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows Vista, 7 yahut 8
  • İşlemci: 2.8 GHz Core 2 Duo (3.2 GHz Core 2 Duo önerilir), AMD Athlon MP (çoklu-işlemci varyantı yahut muadili işlemciler)
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Pixel Shader 3.0 ile 512 MB (sadece AGP PCIe)
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Direct X 9.0c uyumlu
TGV Voyages Train Simulator Ücretsiz Oldu

Bir yorum yazın

Yorumlar