Assassin’s Creed Mirage Çıkış Tarihi Belli Oldu


Ubisoft tarafından yayınlanan yeni oynanış fragmanı ile hem Assassin’s Creed Mirage çıkış tarihi duyuruldu, hem de oyun ile ilgili uzun vakitten sonra yeni şeyler görebildik. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Alan Wake 2 Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı


Assassin’s Creed Mirage Çıkış Tarihi Ne Vakit?

Son periyotta çıkış tarihine ait söylentilere ek olarak, j0nathan tarafından sızdırılan yeni ayrıntılar ile gündeme gelen Assassin’s Creed Mirage ile PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series ile 12 Ekim 2023 tarihinde buluşacağız.

Bizleri tanıdık bir yüz olan Basim Ibn Ishaqile Valhalla sonrasında tekrar buluşturacak olan yeni oyun, son oyunun öncesindeki bir vakitte geçecek. Bağdat sokaklarında ailemizin intikamını almanın yollarını arayan genç bir hırsız iken Hidden Ones ile yolu kesişen karakterimizin hayatı yüz seksen derece değişecek ve Viking Çağı temalı oyundaki haline nasıl büründüğünü görme fırsatımız olacak.

Serinin eski şekil oyunlarına dönüşün yapılacağı ve oynanış olarak Black Flag ile Unity oyunlarına yakın bir duruşun sergileneceği Mirage, bunu son yayınlanan fragmanda da pek net bir formda bizlere gösteriyor. Geliştirilmiş parkur mekaniklerini, zımnilik tabanlı oynanışı ve muhakkak bir duruma farklı biçimlerde yaklaşmayı ve farklı bitiriş hareketlerini görebiliyoruz.

Fragmanda ayrıyeten Assassin’s Focus (Suikastçının Odağı) isimli yeni bir mekanik ile birden fazla gayesi arkası gerisine indirmemizin mümkün olabileceğine de yer verilmiş. Hiç kuşku yok ki bu yeni mekanik, kritik durumlarda oldukça hayat kurtarıcı olacak.

Her ne kadar Ubisoft Steam mağazasına kesin dönüş kararı almış olsa da, Assassin’s Creed Mirage PC tarafında şimdilik yalnızca Ubisoft mağazasından ön-sipariş ile satın alınabiliyor ve Epic Games mağazasından da istek listenize ekleyebiliyorsunuz.

Assassin’s Creed Mirage Çıkış Tarihi Belli Oldu

Bir yorum yazın

Yorumlar