Outlast Trials Erken Erişim ile Satışa Sunuldu


Outlast serisinin sıradaki oyunu olan Outlast Trials Erken Erişim etabı ile Epic Games Store ve Steam üzerinden satışa sunuldu. Yeni oyun fiyatları ile karşılaştırdığımızda nispi olarak makul diyebileceğimiz fiyattan satışa sunulan oyunu kaçırmayın.


İlginizi Çekebilir: Yeni Diablo 4 Ayrıntıları Ortaya Çıktı


Outlast serisinin yeni oyunu Outlast Trials, 2019 yılının sonlarına hakikat duyurulmuştu. Tercihen evvelki oyunlarda olduğu üzere tekrar tek başınıza yahut kooperatif olarak arkadaşlarımız ile oynayabiliyoruz. Steam mağazasında 280 TL, Epic Games mağazasında ise 269 TL karşılığında satın alabiliyorsunuz.

Soğuk Savaş devrinde geçecek olan Outlast Trials oyununda, kendi istekleri dışında Murkoff Corporation tarafından kaçırılmış ve gelişmiş beyin yıkama ve zihin denetimi testlerinde denek olarak kullanılan karakterleri yöneteceğiz. Güvensizliğin, endişenin ve şiddetin hakim olduğu bir dünyada, bilim ve çıkar uğruna hem fizikî hem de ruhsal açıdan zorlayıcı testlerden geçmek durumunda olacağız.

Outlast Trials Erken Erişim Versiyonuyla Bizlerle

Erken Erişim süreci boyunca oyuncular tarafından yapılacak olan geri dönüşler ile şekillenecek olan Outlast Trials, şayet beklenmedik bir aksilik olmaz ise bu yıl bitmeden sonuncu sürümü ile satışa sunulacak. Red Barrels, bu süreçte rastgele bir artırımın yapılmayacağını lakin son sürümde fiyat artışının uygulanacağını söylüyor. Yani oyunu almak üzere bir niyetiniz varsa, kütüphanenize artık eklemenizde yarar var.

Steam sayfasında belirtilene nazaran, Erken Erişim versiyonunda ana özelliklerin tamamı bulunacak ve kısıtlamasız oynanabilecek. Yeni ortamlar, yeni testler, birkaç meydan okuma, dönemlik program, karakter ve hücre özelleştirmesi, öykü anlatımı ile tam karakter gelişimi ve her bir Denek hür bırakıldığında da farklı bir son bizi bekleyecekmiş. En son versiyonda ise, kusur çözümlemeleri ve oyunun genel istikrarı ve temel oynanış güzelleştirmelerine ek olarak, daha fazla testin, meydan okumanın, düşmanın, desteğin ve özelleştirme seçeneklerinin eklenmesi planlanıyor iken, birçoğunun Erken Erişim fazında oyunculara sunulacağı söylenmiş.

Oynanış kısmında, düşmanlarımızdan tercihen saklanabilecek yahut kaçabileceğiz. Bu süreçte, bizlere sunulacak olan araçlar ile saklılık marifetlerimizi de arttırabilecek ve duruma nazaran sıvışmak yahut düşmanlarımızı yavaşlatmak için kullanabileceğiz.

Son olarak, oyun tarzımıza uygun olarak, kullanacağımız araçları, geliştirmeleri ve destekleri seçebileceğiz. Ayrıyeten hücremiz bir nevi konutumuz (olmaz olsun o denli ev) olacağı için, terapimizi tamamlar iken içerisini dekore edebileceğiz. Misal olarak karakterimizi de özelleştirebilmemiz mümkün olacak.

Outlast Trials Erken Erişim ile Satışa Sunuldu

Bir yorum yazın

Yorumlar