PlayStation Showcase 2023 Tarihi Resmen Duyuruldu!


Oyuncular olarak sevdiğimiz vakitlere yavaş yavaş giriyoruz. Dalın önde gelen yayıncılarının sunumları eşliğinde yeni oyun duyuruları ve halihazırda geliştirilmekte olan oyunlar hakkında şimdiki bilgileri alacağız. Sony Interactive Entertainment da bu listede bulunuyor. Japon teknoloji devi, geçtiğimiz dakikalarda PlayStation Showcase 2023 tarihi için beklenen duyuruyu yaptı. Önümüzdeki hafta büyük gösteriye hazır olun. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Metal Gear Solid 3 Remake, PlayStation Showcase’te Duyurulabilir


Japon teknoloji devinin uzun vakittir bu yılın Summer Game Fest aktifliği öncesinde yeni bir PlayStation Showcase düzenleyeceği konuşuluyordu. Hatta son olarak, geçtiğimiz hafta içerisinde Jeff Grubb ve Görüntü Games Chronicle sitesinin sahibi ve editörü olan Andy Robinson, beklenen sunumun Mayıs ayının haftasında gerçekleşeceğine işaret etmişlerdi.

PlayStation Showcase 2023 Tarihi Ne Vakit?

Bu telaffuzların üzerinden çok geçmeden, Sony Interactive Entertainment tarafından PlayStation Showcase 2023 tarihi resmi olarak duyuruldu. 24 Mayıs 2023 Çarşamba günü TSİ 23:00 sıralarında başlayacak ve Youtube ile Twitch kanalları üzerinden izlenebilecek

Japon teknoloji devi tarafından söylenene nazaran bir saatten fazla bir uzunlukta sürecek olup, dünya genelinde en üst kalite stüdyoların üzerinde çalıştığı PlayStation 5 ve PlayStation VR2 oyunlarına odaklanılacak. Buna ek olarak, PlayStation Studios başta olmak üzere üçüncü parti ortakların ve bağımsız geliştiricilerin ellerinden çıkan birkaç yeni oyuna kısa bir bakış da atılacakmış.

Sunum sırasında Insomniac Games stüdyosunun Marvel’s Spider-Man 2 ve Wolverine oyunlarından yeni şeyler görmeyi bekliyoruz. Bunların yanı sıra Guerrilla ve Naughty Dog tarafından geliştirilmekte olan çok oyunculu Horizon ve The Last of Us, uzun vakittir söylenti olarak karşımıza çıkan Metal Gear Solid 3: Snake Eater Remake için duyuruya ek olarak, Rise of the Ronin ve Silent Hill 2 de karşımıza çıkabilir. Gelişmeleri takipte olacağız.

PlayStation Showcase 2023 Tarihi Resmen Duyuruldu!

Bir yorum yazın

Yorumlar