Yeni Microsoft Flight Simulator Güncellemesi Yayınlandı


Microsoft ve Asobo Studio tarafından yeni Microsoft Flight Simulator güncellemesi yayınlandı. Bizleri çokça yeniliğin beklediği ayrıntılar haberimizde.

2020 yılının Ağustos ayında satışa sunulmuş olan yeni Microsoft Flight Simulator, ortadan geçen iki yıldan fazla vakit boyunca devamlı olarak desteklenmişti. Kasım ayında da kırkıncı yıl güncellemesinin yayınlandığı oyuna FSR 2.0 ve DLSS 3.0 dayanağının getirilmesinin yanı sıra, desteklenen HOTAS setleri listesi için yeni denetimler, Airbus A310, yeni havalimanları, klasik vazifeler, yanılgı çözümlemeleri, performans odaklı iyileştirmeler ve dahası sunulmuştu.

Yeni Microsoft Flight Simulator Güncellemesi Çokça Yenilik İçeriyor

Bu hafta ise World Update XIII yayınlandı. Polonezya, Melanezya, Galapagos Adaları ve Antarktika Yarımadası dahil on üç farklı ülke ve bağımsız olmayan yirmi sekiz bölgeyi içeriyor. Bahsi geçen bölgelerin hazırlanması evresinde, havadan çekilmiş yeni fotoğraflardan ve uydu manzaralarından yararlanılmış.

Güncelleme ayrıyeten Doğu Adası’ndaki Moai anıtları, Endonezya ve güney yarıküredeki en uzun bina olan Autograph Tower ve Tahiti’deki Point Venus Lighthouse dahil yüz elliden fazla kıymetli noktayı ve on ikiden fazla havalimanını da içeriyor. İçlerinden altı tanesi şöyle;

  • Papua New Guinea’deki dağlık bölgenin küçük havalimanı koleksiyonu
  • Doğu Adası’nın Mataveri Milletlerarası Havalimanı
  • Hawaii’nin Kona Milletlerarası Havalimanı
  • Solomon Adaları’ndaki Nusatupe Havalimanı
  • Fransız Polinezyası’ndaki Bora Bora Havalimanı
  • Fransız Polinezyası’ndaki Moorea Havalimanı

Son olarak, yeni keşif uçuşları, üç yeni iniş meydan okuması ve kırsal seyahat da yeni güncellemenin içeriğinde oyunculara sunulacak.

Yeni Microsoft Flight Simulator Güncellemesi Yayınlandı

Bir yorum yazın

Yorumlar