Xbox Games Showcase 2023 ile İlgili Yeni Detaylar Geliyor


Önümüzdeki Pazar günü gerçekleşecek Xbox Games Showcase 2023’e dair yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Xbox ekibi, sunumu ciddiye alıyor ve heyecan verici açıklamalarda bulunmaya devam ediyor.

Oyun gösterileri dönemi, Mayıs ayının son haftasında PlayStation Showcase 2023 ile başlamıştı. Yeni duyuruların yanı sıra, daha önce duyurulmuş oyunlar hakkında da yeni bilgiler aldığımız bu sunumun ardından, şimdi gözlerimizi Summer Game Fest 2023 ve Xbox Games Showcase 2023’e çevirdik.

Rakip olarak doğrudan PlayStation’a karşı olan Xbox tarafının Pazar günü neyle karşımıza çıkacağı büyük merak konusu. Özellikle önceki sunumlarda genellikle tatmin edici bir performans sergilenememiş olsa da, PlayStation Showcase 2023 sonrasında beklentiler yükselmiş durumda ve heyecan giderek artıyor.

Xbox Games Showcase 2023’te, Xbox Oyunları Pazarlama lider yardımcısı Aaron Greenberg’in yaptığı yeni bir açıklama dikkat çekiyor. Greenberg, birinci parti oyunlarının tamamen CG fragmanlarla sunulmayacağını belirtti. Göreceğimiz her şey, oyun motoru, oyun içi görüntüler veya sinematik oyun içi sahnelerden oluşacak. Başka bir deyişle, sunum sırasında göreceğimiz oyunların nasıl olduğunu daha iyi anlayabileceğiz.

Ayrıca, rastgele bir dizi veya sinema projesine yer verilmeyecek ve önümüzdeki on iki ay ve sonrasındaki bir süre içinde piyasaya sürülecek oyunları göreceğimiz bilgisi de paylaşıldı.

Xbox Games Showcase 2023, yaklaşık iki saat sürecek ve 11 Haziran 2023 Pazar günü TSİ 20:00’de başlayacak. Gösterinin sonunda ise Starfield Direct ile devam edilecek. Başka bir deyişle, önümüzdeki Pazar günü Turuncu Levye takipçilerine kimseyle konuşmayın.

Bir yorum yazın

Yorumlar