Ücretsiz Epic Games Store Oyunu (1 Haziran)


Geçtiğimiz yıllarda olduğu üzere, Epic Mega İndirim kampanyası boyunca verilen fiyatsız oyunlar yeniden GİZEMLİ OYUN olarak listeleniyorlar. Kullanıcılara art geriye sunulan iki kaliteli oyunun akabinde, bu haftanın gizemli ücretsiz Epic Games Store oyunu da indirmeye açıldı. Bakalım paravanın ardında bu kere ne varmış?


İlginizi Çekebilir: PS Plus Essential Haziran 2023 Oyunları Duyuruldu


Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı periyodu hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Ücretsiz Epic Games Store Oyunu İndirmeye Açıldı

Bu haftanın GİZEMLİ OYUN paravanının altından Erken Erişim basamağındaki Midnight Ghost Hunt çıktı. 8 Haziran 2023 Perşembe günü TSİ 18:00 öncesinde buradan kütüphanenize eklemeyi unutmayın. Bir sefer eklediğinizde, kalıcı olarak sizin olacak. Önümüzdeki haftanın oyunu da yeniden GİZEMLİ OYUN olarak listelenmiş.

Midnight Ghost Hunt Hakkında

Kaotik, çok oyunculu bir saklambaç oyunu. Hayaletler olarak zararsız görünen objelerin içine gir yahut Avcılar olarak saat gece yarısına gelmeden Hayaletlerin peşine düş!

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile hayli sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte epey geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Ücretsiz Epic Games Store Oyunu (1 Haziran)

Bir yorum yazın

Yorumlar