FRONT MISSION 1st: Remake, Bu Ay Geliyor


Eskilerin unutulmaz klasiği Front Mission, FRONT MISSION 1st: Remake ismiyle geri dönüyor. Bu ay satışa sunulacak oyun için Steam üzerinden yayınlanan demoya göz atmayı unutmayın. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Six Days in Fallujah Erken Erişim Versiyonu ile Bu Ay Çıkıyor


FRONT MISSION 1st: Remake Geliyor

G-Craft tarafından geliştirilmiş ve Square tarafından da yayınlanmış olan Front Mission, 1995 yılında Üstün Famicom için satışa sunulmuştu. Daha sonradan PlayStation ve DS (Nintendo) için de uyarlanmış olan oyun, tekrar imali ile 30 Haziran 2023 tarihinde PC (Epic Games Store, GOG ve Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için FRONT MISSION 1st: Remake ismiyle satışa sunulacak. Çıkışını takiben 12 Temmuz 2023 tarihine kadar % 10 oranında bir indirimin kelam konusu olacağı oyun için Steam üzerinden bir demo yayınlandı. Yine imal oyun Switch için de geliştiriliyor. Ne var ki Nintendo konsolu sahiplerinin 30 Kasım 2023 tarihini beklemesi gerekecek.

2090 yılında geçen oyun, dünya genelinde Wanzers isimli devasa savaş makineleri ile yapılan savaşlara odaklanılan öykü sunuyor. Biz ise savaşın patlak verdiği ve O.C.U (Okyanusya İşbirlikçi İttifak) ve U.C.S. (Birleşik Kıtasal Devletler) taraflarının birbirine hudut komşusu olduğu Huffman Island’da olacağız ve adanın mukadderatı de ellerimizde olacak.

Yeniden üretim geliştirilmiş görsellik sunacak iken, yeni bir oyun modu ve hem oynanış hem de mekanikler için iyileştirmeler ile gelecek. Bunların yanı sıra, tercihen ortalarında geçiş yapabileceğimiz yepyeni müzikler ve tekrar bestelenmiş müzikler olacak.

En Düşük Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: WIN7-64 bit
  • İşlemci: Intel I5-2300 yahut AMD A8-5600k
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 630 yahut Radeon HD 6570
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 7 GB kullanılabilir alan
FRONT MISSION 1st: Remake, Bu Ay Geliyor

Bir yorum yazın

Yorumlar